607988-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku do SPSK im. prof. A. Grucy CMKP w Otwocku przez okres 24 miesięcy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku do SPSK im. prof. A. Grucy CMKP w Otwocku przez okres 24 miesięcy
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użycia 2. Zamówienie zostało podzielone Zamówienie zostało podzielone na 9 pakietów Pakiet nr 1 – Fartuchy higieniczne Pakiet nr 2 - Odzież chirurgiczna Pakiet nr 3 – Czepki chirurgiczne jednorazowe -męskie Pakiet nr 4 – Prześcieradło ochronne jednorazowe Pakiet nr 5 - Podkład z możliwością przenoszenia pacjenta Pakiet nr 6 – Termiczne okrycie pacjenta Pakiet nr 7- Prześcieradło niejałowe Pakiet nr 8 – Szyna do palca Pakiet nr 9 – Fartuchy jednorazowe 1. Wykonawca zobowiązany jest złożyć na dzień składania ofert: a) Formularz ofertowy z wykorzystaniem wzoru stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ b) Formularz cenowy z wykorzystaniem wzoru stanowiącego Załącznik nr 1A do SWZ. c) Oświadczenie Wykonawcy, że spełniania warunki udziału w postępowaniu oraz nie podlega wykluczeniu (JEDZ) - wg wzoru stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ. d) Oświadczenie o wykazaniu braku podstaw do wykluczenia – treść oświadczeń zawarta w formularzu ofertowym e) Przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa w rozdz. VIII.1.1) SWZ- treść oświadczeń zawarta w formularzu ofertowym f) Przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa w rozdz. VIII.1),2),3) SWZ g) Pełnomocnictwo ( o ile dotyczy) UWAGA!!! Załączniki nr 1 i 1A do SWZ stanowią treść oferty i w związku z tym nie podlegają uzupełnieniu. Brak tych dokumentów stanowi o nieważności złożonej oferty. Przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa w rozdz. VIII.1.pkt 1) SWZ (oświadczenie) stanowią integralną cześć oferty i w związku z tym nie podlega uzupełnieniu WYKAZ PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKÓW DOWODOWYCH 1. Zamawiający w celu potwierdzenia zgodności zaoferowanych dostaw żąda złożenia wraz z ofertą wymienionych poniżej przedmiotowych środków dowodowych: 1) Oświadczenie, że zaoferowany asortyment został dopuszczony i wprowadzony do obrotu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2022 r. poz. 974) oraz posiada aktualne deklaracje zgodności i certyfikaty jednostki notyfikowanej dotyczy wyrobów medycznych)- treść oświadczenia zawarta w formularzu ofertowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ 2) Karty katalogowe producenta/ inne materiały producenta potwierdzające parametry wymagane w opisie przedmiotu zamówienia, zawierające numery katalogowe oferowanego asortymentu i zdjęcia/rysunki zaoferowanego asortymentu * - dotyczy wszystkich pakietów. *prosimy o przypisanie dokumentów do danej pozycji w pakiecie. 3) Próbki wzorcowe po 1 szt. zaoferowanego asortymentu - dotyczy pakietów nr 1_2_3_4_5_6_7. 2. Przedmiotowe środki dowodowe sporządzone w języku obcym przekazuje się wraz z tłumaczeniem na język polski.. 3. Zamawiający wymaga, aby przedmiotowe środki dowodowe zostały sporządzone w formie elektronicznej i opatrzone podpisem kwalifikowanym przez Wykonawcę. 4. W sytuacji, gdy przedmiotowe środki dowodowe zostały sporządzone w formie elektronicznej i opatrzone podpisem kwalifikowanym przez ich wystawcę (upoważniony podmiot) należy przekazać je w takiej formie. 5. W przypadku, gdy przedmiotowe środki dowodowe zostały wystawione w formie papierowej należy przekazać cyfrowe odwzorowanie dokumentu opatrzone podpisem kwalifikowanym przez wykonawcę. 6. Zamawiający wymaga, aby przedmiotowe środki dowodowe potwierdzały stan faktyczny na dzień składania ofert. 7. Zamawiający wymaga, aby przedmiotowe środki dowodowe były aktualne na dzień złożenia/uzupełnienie. 8. W sytuacji, gdy Wykonawca nie złoży wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienie w wyznaczonym terminie- dotyczy dokumentów wymienionych w pkt 1. ppkt. 2,3. Oferty należy składać za pośrednictwem Platformy eZamawiajacy dostępnej pod adresem https://spskgruca.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 2.Próbki należy dostarczyć do kancelarii Szpitala lub Działu Zamówień Publicznych (w godz. 7.30- 15.05).
Interne KennungDZP.26.79.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
Titelpakiet 1
BeschreibungFartuchy higieniczne
Interne Kennung1
LosLOT-0002
Titelpakiet 2
BeschreibungOdzież chirurgiczna
Interne Kennung2
LosLOT-0003
Titelpakiet 3
BeschreibungCzepki chirurgiczne jednorazowe -męskie
Interne Kennung3
LosLOT-0004
Titelpakiet 4
BeschreibungPrześcieradło ochronne jednorazowe
Interne Kennung4
LosLOT-0005
Titelpakiet 5
BeschreibungPodkład z możliwością przenoszenia pacjenta
Interne Kennung5
LosLOT-0006
Titelpakiet 6
BeschreibungTermiczne okrycie pacjenta
Interne Kennung6
LosLOT-0007
Titelpakiet 7
BeschreibungPrześcieradło niejałowe
Interne Kennung7
LosLOT-0008
Titelpakiet 8
BeschreibungSzyna do palca
Interne Kennung8
LosLOT-0009
Titelpakiet 9
BeschreibungFartuchy jednorazowe
Interne Kennung9