608003-2026 - Ergebnis
Litauen – Lagerung – Valstybei perduotų transporto priemonių saugojimo atviroje aikštelėje (Klaipėdos, Tauragės apskrityse) paslaugų viešasis pirkimas (Atviras konkursas)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Valstybei perduotų transporto priemonių saugojimo atviroje aikštelėje (Klaipėdos, Tauragės apskrityse) paslaugų viešasis pirkimas (Atviras konkursas)
Beschreibung: Valstybei perduotų transporto priemonių saugojimo atviroje aikštelėje (Klaipėdos, Tauragės apskrityse) paslaugos
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63121100 Lagerung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0