60801-2024 - Wettbewerb
Polen – Anlegen von Rasen – Utrzymanie zieleni na terenie miasta i gminy Łask w latach 2024-2025
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie zieleni na terenie miasta i gminy Łask w latach 2024-2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług związanych z utrzymaniem terenów zieleni i pasów zieleni towarzyszącej ulicom w zakresie koszenia trawników, sadzenia drzew i krzewów, formowania żywopłotów, cięć pielęgnacyjnych drzew i krzewów, wycince drzew i krzewów, utrzymania zabytkowego Parku Miejskiego w Łasku, utrzymaniem systemu nawadniającego w latach 2024-2025. Postępowanie zostało podzielone na 4 części.
Interne Kennung: OŚR.7021.85.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – Utrzymanie i pielęgnacja zieleni na terenie miasta i gminy Łask
Beschreibung: Przedmiotem części I. zamówienia jest wykonanie usług związanych z utrzymaniem terenów zieleni i pasów zieleni towarzyszącej ulicom w zakresie koszenia trawników, formowania żywopłotów, cięć pielęgnacyjnych drzew i krzewów, wycince drzew i krzewów, utrzymaniem i obsługą systemów nawadniających.
Interne Kennung: OŚR.7021.85.2023_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77342000 Heckenschnitt, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Los: LOT-0002
Titel: Część II – Nasadzenia i pielęgnacja materiału roślinnego na terenie miasta i gminy Łask
Beschreibung: Przedmiotem części II. zamówienia jest dostawa roślin (drzew, krzewów, bylin) wraz z wykonaniem usług ich sadzenia i pielęgnacji nasadzeń.
Interne Kennung: OŚR.7021.85.2023_2
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen, 03120000 Gartenbau- und Baumschulerzeugnisse, 03121000 Gartenbauerzeugnisse, 03121100 Lebende Pflanzen, Knollen, Wurzeln, Stecklinge und Pfropfreiser, 03451300 Sträucher, 03452000 Bäume
Los: LOT-0003
Titel: Część III – Ryczałtowe utrzymanie i pielęgnacja terenów zieleni w Łasku
Beschreibung: Przedmiotem części III. zamówienia jest wykonanie usług związanych z utrzymaniem wskazanych w OPZ terenów zieleni.
Interne Kennung: OŚR.7021.85.2023_3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77342000 Heckenschnitt, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Los: LOT-0004
Titel: Część IV – Utrzymanie zabytkowego Parku Miejskiego na terenie miasta Łask
Beschreibung: Przedmiotem części IV. zamówienia jest wykonanie usług związanych z utrzymaniem Parku Miejskiego w Łasku i terenu przyległego ze stawem i rowami.
Interne Kennung: OŚR.7021.85.2023_4
Haupteinstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77342000 Heckenschnitt, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau