608019-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Multimediaausrüstung – Opremanje narodne knjižnice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opremanje narodne knjižnice
Beschreibung: Predmet nabave je opremanje Narodne knjižnice Hum na Sutli. Opremanje se sastoji od nabave robe (multimedijske opreme i namještaja) te usluga (multimedijski sadržaji i aplikacije). Robe i usluga koje se nabavljaju opisani su u troškovnicima te projektnom zadatku.
Interne Kennung: 40/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Multimedijski sadržaj i digitalna zavičajna baština
Beschreibung: Predmet nabave je usluga - izrada integriranog digitalnog sadržajnog i aplikativnog sustava za Narodnu knjižnicu Hum na Sutli, uključujući centralni CMS, javni web portal, digitalnu zavičajnu zbirku, interaktivnu kartu, edukativne i korisničke sadržaje, modul humskog govora, mini igre, odabrane video/animirane/AR/VR/360 sadržaje, edukacije djelatnika, dokumentaciju, testiranje i primopredaju.
Interne Kennung: 40/26-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72212500 Entwicklung von Kommunikations- und Multimedia-Software, 72421000 Entwicklung von Internet- oder Intranet-Kundenanwendungen
Los: LOT-0002
Titel: Multimedijska oprema
Beschreibung: nabava multimedijske opreme za potrebe Narodne knjižnice sukladno stavkama troškovnika.
Interne Kennung: 40/26-2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Los: LOT-0003
Titel: Namještaj
Beschreibung: Predmet nabave je razni namještaj za potrebe opremanja Narodne knjžnice Hum na Sutli prema opisima stavki Troškovnika.
Interne Kennung: 40/26-3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 39155000 Büchereimöbel