608029-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Scanner – 26EA070 Vrijwillige transparantie Genius Digital Diagnostics Systeem
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel26EA070 Vrijwillige transparantie Genius Digital Diagnostics Systeem
BeschreibungDe opdracht omvat de aanschaf van een 3D-scanner met bijbehorende software, waaronder geïntegreerde AI-functionaliteit, voor een periode van vijf jaar. De scanner wordt eigendom van de afdeling Pathologie en heeft naar verwachting een technische en economische levensduur van ten minste vijf jaar.
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38520000 Scanner
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung
5. Los
LosLOT-0000
See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 38520000 Escáneres
Clasificación adicional (cpv): 33124100 Aparatos para diagnóstico
5. Lote
Lote: LOT-0000