608037-2026 - Wettbewerb
Polen – Schweinefleisch – 4WOG.1200.2712.66.2026 Dostawa mięsa czerwonego, wędliny z mięsa czerwonego i tłuszczy zwierzęcych oraz drobiu i wędlin drobiowych w podziale na 4 części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel4WOG.1200.2712.66.2026 Dostawa mięsa czerwonego, wędliny z mięsa czerwonego i tłuszczy zwierzęcych oraz drobiu i wędlin drobiowych w podziale na 4 części
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa mięsa czerwonego, wędliny z mięsa czerwonego i tłuszczy zwierzęcych oraz drobiu i wędlin drobiowych w podziale na 4 części: Część 1 – Dostawa mięsa czerwonego, wędliny z mięsa czerwonego i tłuszczy zwierzęcych - ul. Andersa 47, 44-121 Gliwice Część 2 – Dostawa mięsa czerwonego, wędliny z mięsa czerwonego i tłuszczy zwierzęcych - ul. Bardowskiego 3, 43-300 Bielsko – Biała Część 3 – Dostawa drobiu i wędlin drobiowych - ul. Andersa 47, 44-121 Gliwice Część 4 – Dostawa drobiu i wędlin drobiowych - ul. Bardowskiego 3, 43-300 Bielsko – Biała
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrens4. Zamawiający na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy Pzp wyznacza termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15113000 Schweinefleisch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131130 Würste, 15412100 Tierfette, 15112000 Geflügel, 15131135 Geflügelwürste
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa mięsa czerwonego, wędliny z mięsa czerwonego i tłuszczy zwierzęcych - ul. Andersa 47, 44-121 Gliwice
BeschreibungCzęść 1 – Dostawa mięsa czerwonego, wędliny z mięsa czerwonego i tłuszczy zwierzęcych - ul. Andersa 47, 44-121 Gliwice Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają następujące załączniki: • załącznik nr 2 – formularze cenowe dla części 1-4 • załącznik nr 3 – opis przedmiotu zamówienia • załącznik nr 4 – projektowane postanowienia umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131130 Würste, 15412100 Tierfette
Optionen
Beschreibung der OptionenNa podstawie art. 441 ustawy Pzp Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z opcji, do 100% wartości zamówienia podstawowego dla każdej części z osobna w sytuacji, gdy wysokość środków przeznaczonych na realizację zamówienia podstawowego, zostanie wyczerpana, a potrzeba dotycząca realizacji dostawy, która stanowi przedmiot zamówienia nie ustanie w okresie trwania umowy. W ramach prawa opcji Zamawiający zakłada, że: 1) prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach, jak zamówienie podstawowe, w czasie trwania umowy; 2) cena jednostkowa dostaw w ramach prawa opcji będzie identyczna jak zamówienia podstawowego i będzie liczona według cen jednostkowych, które wynikają z formularza cenowego; 3) usługa zamówiona w ramach prawa opcji musi spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia podstawowego; 4) o zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę z dwutygodniowym wyprzedzeniem; 5) Zamawiający zastrzega, że część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w przypadku braku rzeczywistych potrzeb przedmiotu umowy, bądź nieprzyznania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługuje z tego tytułu żadne roszczenie, co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie niniejszej umowy; 6) obowiązującą formą poinformowania Wykonawcy o zamiarze skorzystania z prawa opcji jest forma pisemna; 7) w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji, na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 4 do SWZ, 8) skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej umowy – pisemna forma powiadomienia Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji przez Zamawiającego jest wiążąca dla Wykonawcy w zakresie realizacji wszystkich warunków określonych niniejszej umowie. o którym mowa w art. 31 ust. 2 ustawy Pzp, zgodnie z zasadami opisanymi w projektowanych postanowieniach umowy stanowiącymi załącznik nr 4 do SWZ.
LosLOT-0002
TitelDostawa mięsa czerwonego, wędliny z mięsa czerwonego i tłuszczy zwierzęcych - ul. Bardowskiego 3, 43-300 Bielsko – Biała
BeschreibungCzęść 2 – Dostawa mięsa czerwonego, wędliny z mięsa czerwonego i tłuszczy zwierzęcych - ul. Bardowskiego 3, 43-300 Bielsko – Biała Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają następujące załączniki: • załącznik nr 2 – formularze cenowe dla części 1-4 • załącznik nr 3 – opis przedmiotu zamówienia • załącznik nr 4 – projektowane postanowienia umowy.
LosLOT-0003
TitelDostawa drobiu i wędlin drobiowych - ul. Andersa 47, 44-121 Gliwice
BeschreibungCzęść 3 – Dostawa drobiu i wędlin drobiowych - ul. Andersa 47, 44-121 Gliwice Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają następujące załączniki: • załącznik nr 2 – formularze cenowe dla części 1-4 • załącznik nr 3 – opis przedmiotu zamówienia • załącznik nr 4 – projektowane postanowienia umowy.
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131135 Geflügelwürste
LosLOT-0004
TitelDostawa drobiu i wędlin drobiowych - ul. Bardowskiego 3, 43-300 Bielsko – Biała
BeschreibungCzęść 4 – Dostawa drobiu i wędlin drobiowych - ul. Bardowskiego 3, 43-300 Bielsko – Biała Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają następujące załączniki: • załącznik nr 2 – formularze cenowe dla części 1-4 • załącznik nr 3 – opis przedmiotu zamówienia • załącznik nr 4 – projektowane postanowienia umowy.