See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przetarg nieograniczony PN/42S/06/2026 na dostawę sprzętu medycznego dla Oddziału Intensywnej Terapii i Poradni Specjalistycznych w Warszawskim Szpitalu Południowym sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 „Formularz asortymentowo-cenowy”. Przedmiot zamówienia obejmuje Zadanie nr 1 – Urządzenie do aktywnego ogrzewania pacjenta z wyposażeniem Zadanie nr 2 – Stół zabiegowy Zadanie nr 3 – Myjnia endoskopowa z wyposażeniem Zadanie nr 4 – Szafa do przechowywania i suszenia endoskopów Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 „Formularz asortymentowo-cenowy” oraz Załączniku nr 8 – „Parametry techniczne przedmiotu zamówienia”. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności sprzedaż, dostawę oraz wniesienie sprzętu medycznego do pomieszczeń wskazanych przez Zamawiającego w Warszawskim Szpitalu Południowym, rozmieszczenie i montaż dostarczonych urządzeń w miejscach wskazanych przez Zamawiającego, uruchomienie sprzętu oraz wykonanie przed odbiorem technicznym (dokonywanym przez osoby uprawnione) rozruchu, prób funkcjonalnych oraz testów sprawności urządzeń. Wykonawca zobowiązany jest zapewnić wykonanie rozruchu urządzenia przez autoryzowany serwis producenta, jeżeli jest to warunkiem koniecznym dla zachowania gwarancji. Przedmiot zamówienia obejmuje również dostarczenie kompletnej dokumentacji technicznej, instrukcji obsługi w języku polskim (w formie papierowej i/lub elektronicznej) oraz dokumentów gwarancyjnych, a także przeprowadzenie instruktażu stanowiskowego dla personelu wskazanego przez Zamawiającego w zakresie obsługi i eksploatacji urządzenia oraz zapewnienie świadczenia serwisu gwarancyjnego zgodnie z wymaganiami Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung: 473815-2026
Interne Kennung: PN/42S/06/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Zadanie nr 1 - Urządzenie do aktywnego ogrzewania pacjenta z wyposażeniem
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Zadanie nr 2 - Stół zabiegowy
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Zadanie nr 3 - Myjnia endoskopowa z wyposażeniem
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Zadanie nr 4 - Szafa do przechowywania i suszenia endoskopów
Interne Kennung: Zadanie nr 4