2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaak- & Bedrijfsschadeverzekering t.b.v. Gerrit Rietveld Academie
Beschreibung: Doelstelling van deze aanbestedingsprocedure is het gunnen van de Opdracht aan één Gegadigde of meerdere geschikte Gegadigden waarmee een Overeenkomst met betrekking tot de Zaak- & Bedrijfsschadeverzekering wordt aangegaan. 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Uit de raming van de Opdracht is gebleken dat de totale opdrachtwaarde de Europese drempel voor diensten overstijgt. Derhalve wordt de Opdracht middels een Europese aanbestedingsprocedure in de markt gezet. Gelet op onderstaande aspecten is gekozen voor een openbare procedure: • Het geringe aantal marktpartijen. • Het gegeven dat meerdere risicodragers nodig zijn om de sluitnota in co-assurantie “volgetekend” te krijgen, en er derhalve geen noodzaak tot en/of behoefte aan nadere selectie is.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: 1 1
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing