2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanschaf micro- en tafelcentrifuges voor Amsterdam UMC, Radboudumc, UMC Utrecht en UMC Groningen
Beschreibung: Levering van micro- en tafelcentrifuges aan Amsterdam UMC, Radboudumc, UMC Utrecht en UMC Groningen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42931000 Zentrifugen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42931120 Tischzentrifugen
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Mogelijkheid tot het afsluiten van een preventief onderhoudscontract op nieuw aangeschafte centrifuges.
608084-2025 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42931000 Centrifuges
Aanvullende classificatie (cpv): 42931120 Tafelcentrifuges
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties: