2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa organizacja konferencji 9. Ogólnopolskie Sympozjum WSPÓŁCZESNE PROBLEMY GEOLOGII INŻYNIERSKIEJ W POLSCE (9. WPGI 2027)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Kompleksowa organizacja konferencji 9. Ogólnopolskie Sympozjum WSPÓŁCZESNE PROBLEMY GEOLOGII INŻYNIERSKIEJ W POLSCE (9. WPGI 2027) październik 2027 r., Kielce, obejmująca usługi: hotelarskie, gastronomiczne, wynajem sal konferencyjnych i warsztatowych, inne usługi organizacyjne. Opis przedmiotu zamówienia zawiera liczbę uczestników konferencji, dla których Wykonawca będzie zobowiązany świadczyć usługę w dniach 19-22.10.2027 r. w ramach zamówienia podstawowego – tj. 150 uczestników i zamówienia objętego prawem opcji, tj. 250 uczestników oraz usługi świadczonej w dniu 18.10.2027 dla maksymalnie 30 osób a także informacje dot. wynajmowanych sal konferencyjnych. Zamawiający zastrzega sobie prawo nie skorzystania lub skorzystania z części zamówienia objętego prawem opcji w dowolnej konfiguracji. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w: załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: EDZ.26.71.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79950000 Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opis przedmiotu zamówienia zawiera liczbę uczestników konferencji, dla których Wykonawca będzie zobowiązany świadczyć usługę w dniach 19-22.10.2027 r. w ramach zamówienia podstawowego – tj. 150 uczestników i zamówienia objętego prawem opcji, tj. 250 uczestników oraz usługi świadczonej w dniu 18.10.2027 dla maksymalnie 30 osób a także informacje dot. wynajmowanych sal konferencyjnych. Zamawiający zastrzega sobie prawo nie skorzystania lub skorzystania z części zamówienia objętego prawem opcji w dowolnej konfiguracji. PPU § 6. Prawo opcji 1. Zamawiający może skorzystać ze wskazanych w OPZ, stanowiącym załącznik nr 1 do Umowy, usług realizowanych w ramach zamówienia objętego prawem opcji, w przypadku zaistnienia dodatkowej potrzeby - w zakresie zwiększenia liczby uczestników konferencji oraz w zakresie wynajmu sal, do wielkości określonych w formularzu Oferta stanowiącym załącznik nr 2 do Umowy. 2. Z zamówienia objętego prawem opcji Zamawiający skorzysta zgodnie z poniższymi zasadami: a. zamówienie objęte prawem opcji realizowane będzie na takich samych zasadach, przy zachowaniu takich samych standardów jakościowych jak usługi objęte zamówieniem podstawowym; b. o zamiarze skorzystania z usługi objętej prawem opcji, Zamawiający poinformuje Wykonawcę oświadczeniem, które zostanie przekazane Wykonawcy drogą elektroniczną na adres podany do kontaktu z co najmniej 14 dniowym wyprzedzeniem. Oświadczenie będzie zawierało liczbę uczestników konferencji korzystających z usługi noclegowej, usługi wyżywienia (przerwy kawowe, obiady, kolacje) w poszczególnych dniach oraz wynajmu sal. c. Strony ustalają, że wynagrodzenie należne Wykonawcy za realizację zamówień objętych prawem opcji, będzie uwzględniało ceny wskazane w Ofercie Wykonawcy stanowiącej załącznik nr 2 do Umowy dla części dotyczącej zamówienia objętego prawem opcji i faktycznie zrealizowanej usługi objętej prawem opcji. Za faktycznie zrealizowane usługi objęte prawem opcji rozumie się rozliczenie obejmujące w każdym dniu konferencji faktyczną liczbę uczestników biorących udział w wydarzeniu, zamówionych posiłków, zgłoszonych noclegów, wynajmu sal. d. Odbiór wykonania i potwierdzenie należytego wykonania usług dotyczących zamówienia objętego prawem opcji odbywać się będzie w taki sam sposób jak odbiór usług objętych zamówieniem podstawowym. 3. Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający w trakcie trwania Umowy z prawa opcji nie skorzysta lub skorzysta z prawa opcji w części. Realizacja zamówienia objętego opcją jest wyłącznie uprawnieniem Zamawiającego, o którym decyduje on samodzielnie przy zachowaniu zasad objętych Umową. 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo niewykorzystania całego zakresu przedmiotu zamówienia objętego prawem opcji dostosowując je do poziomu wynikającego z faktycznych potrzeb Zamawiającego.