See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 18/2025 Dostawa produktów leczniczych i medycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych i medycznych, określonych w formularzu cenowym nr 18/2025, stanowiącym załącznik nr 1, sukcesywnie wg bieżących potrzeb, łącznie z rozładunkiem i przeniesieniem do magazynu (na regał) Szpitala Rejonowego w Raciborzu, przy ul. Gamowskiej 3, w godzinach 7.00 – 10.00, z podziałem na pakiety: PAKIET nr 1: Leki cz. 1 PAKIET nr 2: Leki cz. 2 PAKIET nr 3: Leki cz. 3 PAKIET nr 4: Leki cz. 4 PAKIET nr 5: Leki cz. 5 PAKIET nr 6: Leki cz. 6 PAKIET nr 7 : Leki cz. 7 PAKIET nr 8: Leki cz. 8 PAKIET nr 9: Leki cz. 9 PAKIET nr 10: Leki cz. 10 PAKIET nr 11: Leki cz. 11 PAKIET nr 12: Leki cz. 12 PAKIET nr 13: Antybiotyki i chemioterapeutyki cz. 1 PAKIET nr 14: Antybiotyki cz. 2 PAKIET nr 15: Immunoglobuliny cz.1 PAKIET nr 16: Immunoglobuliny cz.2 PAKIET nr 17: Immunoglobuliny cz.3 PAKIET nr 18: Cytostatyki PAKIET nr 19: Żywienie dojelitowe i pozajelitowe PAKIET nr 20: Żywienie dojelitowe PAKIET nr 21: Płyny infuzyjne - cz. 1 PAKIET nr 22: Płyny infuzyjne - cz. 2 PAKIET nr 23: Leczenie pacjentów z przewlekłym WZW - typu B i inne leki PAKIET nr 24: Leczenie pacjentów z przewlekłym WZW C terapią bezinterferonową PAKIET nr 25: Leczenie pacjentów z przewlekłym WZW - typu C i inne leki PAKIET nr 26: Artykuły pomocnicze do receptury PAKIET nr 27: Formaldehyd PAKIET nr 28: Gazy medyczne PAKIET nr 29: Panitumumab
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 -Leki cz. 1
Beschreibung: Pakiet nr 1 -Leki cz. 1
Interne Kennung: 18/2025 p.1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Leki cz. 2
Beschreibung: Pakiet nr 2 - Leki cz. 2
Interne Kennung: 18/2025 p.2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Leki cz. 3
Beschreibung: Pakiet nr 3 - Leki cz. 3
Interne Kennung: 18/2025 p.3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - Leki cz. 4
Beschreibung: Pakiet nr 4 - Leki cz. 4
Interne Kennung: 18/2025 p.4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - Leki cz. 5
Beschreibung: Pakiet nr 5 - Leki cz. 5
Interne Kennung: 18/2025 p.5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - Leki cz. 6
Beschreibung: Pakiet nr 6 - Leki cz. 6
Interne Kennung: 18/2025 p.6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 - Leki cz. 7
Beschreibung: Pakiet nr 7 - Leki cz. 7
Interne Kennung: 18/2025 p.7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 - Leki cz. 8
Beschreibung: Pakiet nr 8 - Leki cz. 8
Interne Kennung: 18/2025 p.8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 - Leki cz. 9
Beschreibung: Pakiet nr 9 - Leki cz. 9
Interne Kennung: 18/2025 p.9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 - Leki cz. 10
Beschreibung: Pakiet nr 10 - Leki cz. 10
Interne Kennung: 18/2025 p.10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 - Leki cz. 11
Beschreibung: Pakiet nr 11 - Leki cz. 11
Interne Kennung: 18/2025 p.11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 - Leki cz. 12
Beschreibung: Pakiet nr 12 - Leki cz. 12
Interne Kennung: 18/2025 p.12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 - Antybiotyki i chemioterapeutyki cz. 1
Beschreibung: Pakiet nr 13 - Antybiotyki i chemioterapeutyki cz. 1
Interne Kennung: 18/2025 p.13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 - Antybiotyki cz. 2
Beschreibung: Pakiet nr 14 - Antybiotyki cz. 2
Interne Kennung: 18/2025 p.14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 - Immunoglobuliny cz.1
Beschreibung: Pakiet nr 15 - Immunoglobuliny cz.1
Interne Kennung: 18/2025 p.15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 - Immunoglobuliny cz.2
Beschreibung: Pakiet nr 16 - Immunoglobuliny cz.2
Interne Kennung: 18/2025 p.16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 - Immunoglobuliny cz.3
Beschreibung: Pakiet nr 17 - Immunoglobuliny cz.3
Interne Kennung: 18/2025 p.17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 - Cytostatyki
Beschreibung: Pakiet nr 18 - Cytostatyki
Interne Kennung: 18/2025 p.18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 - Żywienie dojelitowe i pozajelitowe
Beschreibung: Pakiet nr 19 - Żywienie dojelitowe i pozajelitowe
Interne Kennung: 18/2025 p.19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20 - Żywienie dojelitowe
Beschreibung: Pakiet nr 20 - Żywienie dojelitowe
Interne Kennung: 18/2025 p.20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21 - Płyny infuzyjne – cz. 1
Beschreibung: Pakiet nr 21 - Płyny infuzyjne – cz. 1
Interne Kennung: 18/2025 p.21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22 - Płyny infuzyjne – cz. 2
Beschreibung: Pakiet nr 22 - Płyny infuzyjne – cz. 2
Interne Kennung: 18/2025 p.22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23 - Leczenie pacjentów z przewlekłym WZW - typu B i inne leki
Beschreibung: Pakiet nr 23 - Leczenie pacjentów z przewlekłym WZW - typu B i inne leki
Interne Kennung: 18/2025 p.23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24 - Leczenie pacjentów z przewlekłym WZW C terapią bezinterferonową
Beschreibung: Pakiet nr 24 - Leczenie pacjentów z przewlekłym WZW C terapią bezinterferonową
Interne Kennung: 18/2025 p.24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25 - Leczenie pacjentów z przewlekłym WZW - typu C i inne leki
Beschreibung: Pakiet nr 25 - Leczenie pacjentów z przewlekłym WZW - typu C i inne leki
Interne Kennung: 18/2025 p.25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26 - Artykuły pomocnicze do receptury
Beschreibung: Pakiet nr 26 - Artykuły pomocnicze do receptury
Interne Kennung: 18/2025 p.26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27 - Formaldehyd
Beschreibung: Pakiet nr 27 - Formaldehyd
Interne Kennung: 18/2025 p.27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28 - Gazy medyczne
Beschreibung: Pakiet nr 28 - Gazy medyczne
Interne Kennung: 18/2025 p.28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29 - Panitumumab
Beschreibung: Pakiet nr 29 - Panitumumab
Interne Kennung: 18/2025 p.29