608119-2026 - Ergebnis
Rumänien – Antineoplastische Mittel – ACHIZITIE MEDICAMENTE PENTRU PROGRAMUL NATIONAL DE ONCOLOGIE
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ACHIZITIE MEDICAMENTE PENTRU PROGRAMUL NATIONAL DE ONCOLOGIE
Beschreibung: ACHIZITIE MEDICAMENTE ANTINEOPLAZICE PENTRU PROGRAMUL NATIONAL DE ONCOLOGIE defalcate pe 46 loturi conform informatiilor prezentate in caietul de sarcini. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 19 (inainte de data limita de depunere a ofertelor) Numărul de zile calendaristice înaintea termenului limită de primire a Ofertelor la care Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar şi complet la toate solicitările de clarificări şi/sau informaţii suplimentare primite de la operatorii economici interesaţi: 12
Interne Kennung: 4253650_2024_PAAPD1483890
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ACIDUM ZOLEDRONICUM 4MG CONC.PT.SOL.PERF.SAU SOL.PERF.SAU PULB.PT.SOL.PERF.
Beschreibung: ACHIZITIE MEDICAMENTE ANTINEOPLAZICE PENTRU PROGRAMUL NATIONAL DE ONCOLOGIE defalcate pe 46 loturi conform informatiilor prezentate in caietul de sarcini.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: AFLIBERCEPT 100MG CONC. PT. SOL. PERF
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0035
Titel: ATEZOLIZUMAB 1200MG CONC. PT. SOL. PERF
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0036
Titel: AVELUMABUM 200MG CONC. PT. SOL. PERF
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0037
Titel: BEVACIZUMABUM 400MG CONC.PT.SOL.PERF
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0038
Titel: CABAZITAXEL 60 MG CONC. + SOLV. PT. SOL. PER
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0039
Titel: CALCII FOLINAS 100MG SOL.INJ./PERF.SAU SOL.INJ
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0040
Titel: CARBOPLATINUM 150MG CONC.PT.SOL.PERF.
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0041
Titel: CARBOPLATINUM 450MG CONC.PT.SOL.PERF.
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0042
Titel: CEMIPLIMABUM 350 MG CONC. PT. SOL. PERF
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0043
Titel: CETUXIMABUM 100MG-5mg/ml SOL.PERF.
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0044
Titel: CISPLATINUM 25MG CONC.PT.SOL.PERF.
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0045
Titel: CISPLATINUM 50MG CONC.PT.SOL.PERF.
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0046
Titel: CYCLOPHOSPHAMIDUM 200MG PULB.PT.SOL.PERF./INJ.I.V.
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0047
Titel: DACARBAZINUM 200 MG PULB. PT. SOL. INJ./PERF
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0048
Titel: DOCETAXELUM 80MG CONC.PT.SOL.PERF.
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0049
Titel: DOCETAXELUM 140MG CONC.PT.SOL.PERF.
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0050
Titel: DOXORUBICINUM 50MG CONC.PT.SOL.INJ/PERF.SAU PULB. PT. SOL.PERF
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0051
Titel: DURVALUMABUM 120MG CONC.PT.SOL. PERF
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0052
Titel: EPIRUBICINUM 50MG SOL.INJ/PERF.SAU CONC.PT. SOL.INJ
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0053
Titel: EPIRUBICINUM 100MG SOL.INJ/PERF.SAU CONC.PT. SOL.INJ
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0054
Titel: ERIBULINUM 0,44 mg/ml SOL INJ.
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0055
Titel: ETOPOSIDUM 100MG CONC.PT.SOL.PERF.
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0056
Titel: FILGRASTIMUM 48 MU SOL.INJ.IN SERINGA PREUMPLUTA -0.5ML
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0057
Titel: FLUOROURACILUM 1000MG CONC.PT.SOL.INJ/PERF.
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0058
Titel: GEMCITABINUM 1000MG CONC.PT.SOL.PERF.
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0059
Titel: GEMCITABINUM 2000MG CONC.PT.SOL.PERF.
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0060
Titel: IRINOTECANUM 100MG CONC.PT.SOL.PERF
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0061
Titel: IRINOTECAN LIPZOMAL 43MG CONC. PT. DISPERSIE PERF
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0062
Titel: IPILIMUMAB 50 MG CONC. PT. SOL. PERF
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0063
Titel: NIVOLUMABUM 100MG CONC. PT. SOL. PERFPT.SOL.PERF.
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0064
Titel: NIVOLUMABUM 40 MG CONC. PT. SOL. PERF
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0065
Titel: OXALIPLATINUM 50MG CONC.PT.SOL.PERF.SAU LIOF./PULB.PT.SOL.PERF
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0066
Titel: OXALIPLATINUM 100MG CONC.PT.SOL.PERF.SAU LIOF./PULB.PT.SOL.PERF
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0067
Titel: PACLITAXELUM 150MG CONC.PT.SOL.PERF FL.+TRUSA
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0068
Titel: PACLITAXELUM 100 MG CONC.PT.SOL.PERF FL.+TRUSA
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0069
Titel: PANITUMUMABUM 400MG CONC. PT. SOL. PERF
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0070
Titel: PEMBROLIZUMABUM 25MG/4ML - 100MG CONC. PT. SOL. PERF
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0071
Titel: PEMETREXEDUM 500MG PULB.PT.CONC.PT.SOL.PERF
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0072
Titel: PERTUZUMABUM 420MG CONC. PT. SOL. PERF
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0073
Titel: RAMUCIRUMAB 100 MG PULB.CONC.PT.SOL.PERF
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0074
Titel: TRASTUZUMABUM 150 mg CONC. PT. SOL. PERF
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0075
Titel: TRASTUZUMABUM EMTANSINUM 100MG CONC. PT. SOL. PERF
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0076
Titel: TRASTUZUMAB DUERUXECAN 100MG CONC. PT. SOL. PERF
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0077
Titel: TOPOTECANUM 4MG CONC. PT. SOL. PERF.
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0078
Titel: DOXORUBICINUM PEGYLATED 50 mg CONC. PT. SOL. PERF.
Interne Kennung: 46