2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii cieplnej do budynków OSIR WOLA
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa energii cieplnej do obiektów Ośrodku Sportu i Rekreacji m. st. Warszawy w Dzielnicy Wola tj.: a) Pływalnia DELFIN z siedzibą przy ul. Kasprzaka 1/3, Warszawa; b) Pływalnia FOKA z siedzibą przy ul. Esperanto 5, Warszawa; c) Pływalnia NOWA FALA z siedzibą przy ul. Garbińskiego 1, Warszawa; d) Hala KOŁO oraz Pawilon Hali KOŁO z siedzibą przy ul. Obozowa 60, Warszawa; e) Hala REDUTA z siedzibą przy ul. Redutowa 37, Warszawa 2. Wielkość zamówienia wskazana w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załączniku Nr 1 do SWZ (dalej: „OPZ”) jest wielkością szacunkową, przedstawioną jedynie do celów umożliwienia przygotowania oferty. Zamawiający będzie pobierał energię cieplną w miarę swoich potrzeb. Rozliczenie zużytej energii cieplnej nastąpi na podstawie wskazań zaplombowanych układów pomiarowo-rozliczeniowych na poszczególnych obiektach Zamawiającego. 3. Planowane szacowane zużycie energii cieplnej w okresie realizacji przedmiotu zamówienia dla obiektów Zamawiającego (zamówiona ilość ciepła) to 29 300 GJ, a zamówiona łączna moc cieplna ustalona została na 3,137 MW, co zostało przedstawione w OPZ.
Interne Kennung: ZPD.26.2.5.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Wszystkie informacje nt. postępowania są umieszczone pod adresem: https://osirwola.ezamawiajacy.pl/ Ocena ofert: Oferty oceniane będą w trzech etapach: I etap: wstępna ocena w zakresie wymagań formalnych i kompletności oferty. Oferty niespełniające wymagań określonych ustawą Prawo zamówień publicznych i SWZ zostaną odrzucone, a w przypadku ujawnienia podstaw do wykluczenia Wykonawcy składającego ofertę, oferty te zostaną odrzucone. II etap: ocena merytoryczna według kryteriów określonych w pkt. 25 SWZ. W II etapie rozpatrywane będą oferty niepodlegające odrzuceniu, złożone przez Wykonawców niepodlegających wykluczeniu. III etap: wezwanie Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym przez Zamawiającego terminie 10 dni od dnia wezwania, podmiotowych środków dowodowych aktualnych na dzień ich złożenia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa energii cieplnej do obiektów Ośrodku Sportu i Rekreacji m. st. Warszawy w Dzielnicy Wola tj.: a) Pływalnia DELFIN z siedzibą przy ul. Kasprzaka 1/3, Warszawa; b) Pływalnia FOKA z siedzibą przy ul. Esperanto 5, Warszawa; c) Pływalnia NOWA FALA z siedzibą przy ul. Garbińskiego 1, Warszawa; d) Hala KOŁO oraz Pawilon Hali KOŁO z siedzibą przy ul. Obozowa 60, Warszawa; e) Hala REDUTA z siedzibą przy ul. Redutowa 37, Warszawa. 2. Wielkość zamówienia wskazana w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załączniku Nr 1 do SWZ (dalej: „OPZ”) jest wielkością szacunkową, przedstawioną jedynie do celów umożliwienia przygotowania oferty. Zamawiający będzie pobierał energię cieplną w miarę swoich potrzeb. Rozliczenie zużytej energii cieplnej nastąpi na podstawie wskazań zaplombowanych układów pomiarowo-rozliczeniowych na poszczególnych obiektach Zamawiającego. 3. Planowane szacowane zużycie energii cieplnej w okresie realizacji przedmiotu zamówienia dla obiektów Zamawiającego (zamówiona ilość ciepła) to 29 300 GJ, a zamówiona łączna moc cieplna ustalona została na 3,137 MW, co zostało przedstawione w OPZ.
Menge: 29 300
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZPD.26.2.5.2.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
5. Lot
Lot: LOT-0001
Quantity: 29 300