2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud W-installaties gemeentelijke panden - gemeente Oirschot
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft betrekking op circa 170 installaties (12-tal vastgoed-objecten) waarvan de werktuigbouwkundige (klimaat)installaties moeten worden onderhouden. De gemeente Oirschot wil per 1 januari 2027 beschikken over een raamovereenkomst voor dit onderhoud. De scope van de raamovereenkomst omvat correctief onderhoud, preventief onderhoud (inclusief planmatig onder-houd, wettelijke keuringen SCIOS scope 1 t/m 7, emissiemetingen NOx, CO, planmatige SCIOS inspecties gasinstallaties, herstellen van schades en vervanging (delen) installaties op basis van het MJOP. De maximale looptijd van de overeenkomst bedraagt vier (4) jaar, opgebouwd uit twee (2) initiële jaren met de optie tot verlenging van twee (2) keer één (1) jaar. Tijdens de looptijd worden jaarlijks naar schatting 50 deelopdrachten verstrekt voor het onderhoud en verhelpen van storingen en klachten, alsmede circa 20 deelopdrachten voor de vervanging van (deel) installaties.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen, 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50710000 Repair and maintenance services of electrical and mechanical building installations
Additional classification (cpv): 50720000 Repair and maintenance services of central heating, 50730000 Repair and maintenance services of cooler groups
5. Lot
Lot: LOT-0000