608212-2025 - Ergebnis
Polen – Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte – DOSTAWA PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH, MATERIAŁÓW SZEWNYCH, OPATRUNKÓW, ORAZ INNYCH ARTYKUŁÓW NA POTRZEBY MEDYCZNE ZAMAWIAJĄCEGO
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH, MATERIAŁÓW SZEWNYCH, OPATRUNKÓW, ORAZ INNYCH ARTYKUŁÓW NA POTRZEBY MEDYCZNE ZAMAWIAJĄCEGO
Beschreibung: DOSTAWA PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH, MATERIAŁÓW SZEWNYCH, OPATRUNKÓW, ORAZ INNYCH ARTYKUŁÓW NA POTRZEBY MEDYCZNE ZAMAWIAJĄCEGO Zamawiający do przedmiotowego zamówienia przewidział 69 pakietów, wyszczególnione poniżej: Pakiet nr 1. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 2. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 3. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 4. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 5. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 6. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 7. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 8. OPATRUNKI. CPV 33141110-4. Pakiet nr 9. TESTY DO STERYLIZACJI. CPV 33694000-1. Pakiet nr 10. SIATKI I SYSTEMY GINEKOLOGICZNE. CPV 33100000-1. Pakiet nr 11. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 12. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 13. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 14. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 15. SIATKI I SYSTEMY GINEKOLOGICZNE. CPV 33100000-1. Pakiet nr 16. MATERIAŁY SZEWNE. CPV 33141121-4. Pakiet nr 17. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 18. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 19. MATERIAŁY SZEWNE. CPV 33141121-4. Pakiet nr 20. MATERIAŁY SZEWNE. CPV 33141121-4. Pakiet nr 21. MATERIAŁY SZEWNE. CPV 33141121-4. Pakiet nr 22. MATERIAŁY SZEWNE. CPV 33141121-4. Pakiet nr 23. MATERIAŁY SZEWNE. CPV 33141121-4. Pakiet nr 24. MATERIAŁY SZEWNE. CPV 33141121-4. Pakiet nr 25. MATERIAŁY SZEWNE. CPV 33141121-4. Pakiet nr 26. MATERIAŁY SZEWNE. CPV 33141121-4. Pakiet nr 27. MATERIAŁY SZEWNE. CPV 33141121-4. Pakiet nr 28. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 29. MATERIAŁY SZEWNE. CPV33141121-4. Pakiet nr 30. MATERIAŁY SZEWNE. CPV 33141121-4. Pakiet nr 31. OPATRUNKI. CPV 33141110-4. Pakiet nr 32. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 33. OPATRUNKI. CPV 33141110-4. Pakiet nr 34. OPATRUNKI. CPV 33141100-1. Pakiet nr 35. OPATRUNKI. CPV 33141100-1. Pakiet nr 36. SIATKI I SYSTEMY GINEKOLOGICZNE. CPV 33141621-9. Pakiet nr 37. Siatki do leczenia defektu dna miednicy. CPV 33100000-1. Pakiet nr 38. MATERIAŁY SZEWNE. CPV 33141121-4. Pakiet nr 39. ARTYKUŁY DO DIALIZ. CPV 33141000-0. Pakiet nr 40. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 41. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 42. RĘKAWICE NIEJAŁOWE. CPV 33141420-0. Pakiet nr 43. RĘKAWICE JAŁOWE. CPV 33141420-0. Pakiet nr 44. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 45. OPATRUNKI. CPV 33141110-4. Pakiet nr 46. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 47. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 48. MATERIAŁY SZEWNE. CPV 33141121-4. Pakiet nr 49. SIATKI I SYSTEMY GINEKOLOGICZNE. CPV 33100000-1. Pakiet nr 50. OPATRUNKI. CPV 33141110-4. Pakiet nr 51. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 52. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 53. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. (program lekowy B.57). Pakiet nr 54. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 55. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 56. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 57. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 58. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 59. MATERIAŁY SZEWNE. CPV 33141121-4. Pakiet nr 60. MATERIAŁY SZEWNE. CPV 33141121-4. Pakiet nr 61. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 63. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 64. RĘKAWICE NIEJAŁOWE. CPV 33141420-0. Pakiet nr 65. MATERIAŁY SZEWNE. CPV 33141121-4. Pakiet nr 66. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 67. OPATRUNKI. CPV 33141110-4. Pakiet nr 68. ARTYKUŁY DO DIALIZ. CPV 33141000-0. Pakiet nr 69. OPATRUNKI. CPV 33141110-4. Przedmiot zamówienia i jego zakres oraz główne parametry zostały szczegółowo opisane w załączniku nr 3 (Opis Przedmiotu Zamówienia) do SWZ – dla każdego pakietu, jak również w projekcie umowy (kwestie formalne) stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 416868-2025
Interne Kennung: 06/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET NR 25
Beschreibung: ZGODNIE Z OPISEM PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA DLA TEGO PAKIETU - ZAŁ. NR 3 DO SWZ
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET NR 26
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET NR 27
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET NR 28
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET NR 29
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET NR 30
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET NR 31
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET NR 32
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET NR 33
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET NR 34
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET NR 35
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET NR 36
Los: LOT-0016
Titel: PAKIET NR 37
Los: LOT-0017
Titel: PAKIET NR 38
Los: LOT-0018
Titel: PAKIET NR 39
Los: LOT-0019
Titel: PAKIET NR 40
Los: LOT-0020
Titel: PAKIET NR 41
Los: LOT-0021
Titel: PAKIET NR 42
Los: LOT-0022
Titel: PAKIET NR 43
Los: LOT-0023
Titel: PAKIET NR 44
Los: LOT-0024
Titel: PAKIET NR 45
Los: LOT-0025
Titel: PAKIET NR 46
Los: LOT-0026
Titel: PAKIET NR 47
Los: LOT-0027
Titel: PAKIET NR 48