2. Verfahren
Verfahren
Titel: VLRZ - FVE - VZ Měřín a VRÚ Slapy
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zhotovení/dodávka fotovoltaické elektrárny vč. technologií a inženýrských sítí na střechách stávajících objektů Vojenské zotavovny Měřín a Vojenského rehabilitačního ústavu Slapy, jejich uvedení do provozu a zaškolení obsluhy.
Interne Kennung: 32439/2026-VLRZ/R/EN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 32439/2024-VLRZ/R/EN