2. Verfahren
Verfahren
Titel: Společný nákup kráčivých rypadel (rok 2026)
Beschreibung: Všeobecným předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka kráčivých rypadel včetně příslušenství a předplaceného záručního servisu
Interne Kennung: PVL-43575/2026/830
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43262000 Aushubmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 s názvem „Nákup kráčivých rypadel s vahou do 9,5 tun a výkonem motoru do 56 kW včetně příslušenství a předplaceného záručního servisu“
Beschreibung: Předmětem plnění Části 1 veřejné zakázky je nákup 3 ks kráčivého rypadla s celkovou hmotností do 9,5 t a výkonem motoru do 56 kW včetně příslušenství a předplaceného záručního servisu
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 s názvem „Nákup kráčivých rypadel s vahou nad 10 tun a výkonem motoru od 100 kW včetně příslušenství a předplaceného záručního servisu
Beschreibung: Předmětem plnění Části 2 veřejné zakázky je nákup 2 ks kráčivého rypadla s celkovou hmotností nad 10 t a výkonem motoru nad 100 kW včetně příslušenství a předplaceného záručního servisu
Interne Kennung: PVL-43575/2026/830_Část 2