608235-2026 - Wettbewerb
Polen – Antiseptika und Desinfektionsmittel – DOSTAWY PREPARATÓW MYJĄCYCH ORAZ DEZYNFEKCYJNYCH DLA WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO W LEGNICY
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWY PREPARATÓW MYJĄCYCH ORAZ DEZYNFEKCYJNYCH DLA WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO W LEGNICY
BeschreibungNR CZĘŚCI OPIS CZĘŚCI PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1 Preparaty myjące i dezynfekujące do myjni endoskopowej OLYMPUS stanowiącej własność Zamawiającego 2 Chusty do mycia pacjentów 3 Chusteczki do dezynfekcji powierzchni 4 Preparaty do dezynfekcji i pielęgnacji rąk wraz z użyczeniem dozowników łokciowych 5 Preparaty do mycia i dezynfekcji narzędzi 6 Preparaty do dezynfekcji powierzchni 7 Preparaty do dezynfekcji powietrza/zamgławianie
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33741000 Handpflegeprodukte
5. Los
LosLOT-0001
TitelPreparaty myjące i dezynfekujące do myjni endoskopowej OLYMPUS stanowiącej własność Zamawiającego
BeschreibungPreparaty myjące i dezynfekujące do myjni endoskopowej OLYMPUS stanowiącej własność Zamawiającego
Optionen
Beschreibung der Optionen6. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1. u.p.z.p. na poniższych zasad: 1) w zakresie przedmiotu zamówienia: a) Przedmiot zamówienia składa się z części gwarantowanej i z części objętej prawem opcji. b) Cześć gwarantowana obejmuje minimalny zakres realizacji przedmiotu zamówienia, oznaczony dla każdej z części w Formularzu asortymentowo-cenowym jako „ilość minimalna”. c) Część objęta prawem opcji obejmuje maksymalny zakres realizacji przedmiotu zamówienia, oznaczona dla każdej z części w Formularzu asortymentowo-cenowym jako „ilość maksymalna”. 2) w zakresie terminu realizacji umowy: a) Gwarantowany termin realizacji umowy wynosi 24 miesiące, termin objęty prawem opcji wynosi dodatkowe 8 miesięcy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji jednorazowo przedłużając termin realizacji zamówienia o 8 miesięcy bądź częściami poprzez przedłużenie terminu realizacji umowy, o krótsze okresy, maksymalnie do osiągnięcia 8 miesięcy. b) Z prawa opcji w zakresie terminu realizacji umowy Zamawiający może skorzystać w przypadku niewykorzystania dostaw całości asortymentu określonego umową w pierwotnie określonym terminie realizacji zamówienia. 3) zapisy wspólne dla obu zakresów: a) Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli o skorzystaniu z prawa opcji i jego zakresie. b) Zamawiający skorzysta z prawa opcji w miarę posiadanych środków finansowych i w przypadku wystąpienia takiej potrzeby związanej ze zwiększoną liczbą pacjentów powodującą zwiększone zużycie przedmiotu zamówienia. c) Skorzystanie z prawa opcji nie jest obowiązkowe dla Zamawiającego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. d) Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie. e) Postanowienia umowy odnoszące się do przedmiotu umowy objętego zamówieniem podstawowym znajdują odpowiednie zastosowanie w odniesieniu do przedmiotu umowy objętego prawem opcji.
LosLOT-0002
TitelChusty do mycia pacjentów
BeschreibungChusty do mycia pacjentów
LosLOT-0003
TitelChusteczki do dezynfekcji powierzchni
BeschreibungChusteczki do dezynfekcji powierzchni
LosLOT-0004
TitelPreparaty do dezynfekcji i pielęgnacji rąk wraz z użyczeniem dozowników łokciowych
BeschreibungPreparaty do dezynfekcji i pielęgnacji rąk wraz z użyczeniem dozowników łokciowych
LosLOT-0005
TitelPreparaty do mycia i dezynfekcji narzędzi
BeschreibungPreparaty do mycia i dezynfekcji narzędzi
LosLOT-0006
TitelPreparaty do dezynfekcji powierzchni
BeschreibungPreparaty do dezynfekcji powierzchni
LosLOT-0007
TitelPreparaty do dezynfekcji powietrza/zamgławianie
BeschreibungPreparaty do dezynfekcji powietrza/zamgławianie