608238-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen – Servis podvozkov nákladných motorových vozidiel továrenskej značky MITSUBISHI
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servis podvozkov nákladných motorových vozidiel továrenskej značky MITSUBISHI
Beschreibung: Predmetom zákazky je oprava a údržba vozidiel továrenskej značky MITSUBISHI v súlade s Nariadením Komisie (EÚ) č. 461/2010 o uplatňovaní článku 101 ods. 3 Zmluvy o fungovaní Európskej únie na kategóriu vertikálnych dohôd a zosúladených postupov v sektore motorových vozidiel, a to odborne spôsobilou opravovňou ktorá disponuje technickým, odborným, diagnostickým a materiálnym vybavením potrebným na riadne poskytovanie požadovaných servisných služieb pre príslušný typ vozidla bez výmeny alebo s výmenou náhradných dielov (originálnych náhradných dielov alebo schválených náhradných dielov verejným obstarávateľom) na motorové vozidlá s najväčšou prípustnou celkovou hmotnosťou vyššou ako 3500 kg kategórie N1, N2, N3, ich servis (záručný a pozáručný), v zmysle kategorizácie vozidiel podľa zákona č. 106/2018 Z. z. o prevádzke vozidiel v cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej „servisné služby“). Servisné služby sa týkajú hlavne servisných úkonov predpísaných výrobcom, výmeny a údržby pravidelne sa opotrebovaných dielov, prípravy vozového parku na technickú kontrolu s cieľom úspešného vykonania technickej a emisnej kontroly. Predmet zákazky je podrobne definovaný v prílohe č. 1 k Rámcovej zmluve o dielo v časti B.2 Obchodné podmienky dodania predmetu zákazky súťažných podkladov.
Interne Kennung: 11-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50114000 Reparatur und Wartung von Lastwagen, 50116000 Wartungs- und Reparaturdienste für Spezialteile von Fahrzeugen, 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren, 34913000 Verschiedene Ersatzteile
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Servis nákladných motorových vozidiel továrenskej značky MITSUBISHI