See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Smolarz w latach 2026-2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, ochrony przeciwpożarowej, utrzymania infrastruktury turystycznej i dróg leśnych, zadrzewień, pozyskania i zrywki drewna, szkółkarstwa leśnego oraz nasiennictwa i selekcji, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Smolarz w latach 2026-2027.
Interne Kennung: SA.270.1.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - leśnictwa: Przeborowo, Mierzęcin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, ochrony przeciwpożarowej, utrzymania infrastruktury turystycznej i dróg leśnych, zadrzewień, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie leśnictw Przeborowo, Mierzęcin w latach 2026-2027.
Interne Kennung: Pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do łącznej ilości wszystkich czynności wycenionych w każdej z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 30 % Wartości Przedmiotu Umowy. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - leśnictwa: Dębogóra, Sarbinowo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, utrzymania infrastruktury turystycznej i dróg leśnych, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie leśnictw Dębogóra, Sarbinowo w latach 2026-2027.
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - leśnictwa: Ługi, Smolarz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, utrzymania infrastruktury turystycznej i dróg leśnych, zadrzewień, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie leśnictw Ługi, Smolarz w latach 2026-2027.
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - leśnictwa: Drawiny, Bielice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, utrzymania infrastruktury turystycznej i dróg leśnych, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie leśnictw Drawiny, Bielice w latach 2026-2027.
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - leśnictwa: Zagórze, Radowo i ochrona przeciwpożarowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, ochrony przeciwpożarowej, utrzymania infrastruktury turystycznej i dróg leśnych, zadrzewień, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie leśnictw Zagórze, Radowo oraz dyżury w Punkcie Alarmowo-Dyspozycyjnym, dyżury ciągnika z osprzętem, dozorowanie i dogaszanie pożarzysk na terenie Nadleśnictwa Smolarz w latach 2026-2027.
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - leśnictwa: Czarny Las, Górzyska i szkółka leśna w Górzyskach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, utrzymania infrastruktury turystycznej i dróg leśnych, zadrzewień, pozyskania i zrywki drewna, szkółkarstwa, nasiennictwa i selekcji do wykonania na terenie leśnictw Czarny Las, Górzyska i szkółki leśnej w Górzyskach w latach 2026-2027.
Interne Kennung: Pakiet 6