608245-2026 - Ergebnis
Rumänien – Dienstleistungen von Psychiatern oder Psychologen – Achiziție Servicii sociale de recuperare terapeutică pentru copiii cu autism aflati în baza de date a Serviciului de Evaluare Complexă a Copilului
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achiziție Servicii sociale de recuperare terapeutică pentru copiii cu autism aflati în baza de date a Serviciului de Evaluare Complexă a Copilului
Beschreibung: Achiziție Servicii sociale de recuperare terapeutică pentru copiii cu autism aflati în baza de date a Serviciului de Evaluare Complexă a Copilului conform cerințelor din caietul de sarcini Acord cadrul se încheie pentru 23 de luni cu operatorul economic clasat pe primul loc Numărul de zile pana la care se pot solicita clarificări înainte de data limita de depunere a ofertelor/ candidaturilor 18 zile. Autoritatea contractanta va răspunde in mod clar si complet tuturor solicitărilor de clarificări sau informațiilor suplimentare in a 11-a zi înainte de data limita de depunere a ofertelor. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (http://sicap-prod.e-licitatie.ro/pub).
Interne Kennung: 17093691_2024_PAAPD1502823
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121270 Dienstleistungen von Psychiatern oder Psychologen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Nr crt. Denumire serviciu UM Necesar sedinte luna/ beneficiar Perioada AC Nr min beneficiari Cantitate min AC Nr maxim beneficiari Cantitate MAXIMA AC Cantitate minima CS (1 LUNA)Cantitate maxima CS (8 LUNI) 1 Logopedie ședință 4 23 25 2.300 30 2.760 100 960 2 Kinetoterapie/ Fizioterapie/ Ergoterapie/ Masaj ședință 4 23 25 2.300 30 2.760 100 960 3 Terapie cognitiv comportamentala aplicata/ Terapie Ocupațională/ Psihoterapie ședință 16 23 25 9.200 30 11.040 400 3.840 (conform anexei nr. 1 la Acordul cadru)
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85142100 Physiotherapiedienste, 85312500 Rehabilitation