608252-2026 - Ergebnis
Polen – Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht – DZP.261.8.2026 - Świadczenie usług eksperckich, wspierających realizację projektu „Edukacja Obywatelska dla Zmiany – Opracowanie i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań metodycznych i dydaktycznych w zakresie edukacji obywatelskiej”.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDZP.261.8.2026 - Świadczenie usług eksperckich, wspierających realizację projektu „Edukacja Obywatelska dla Zmiany – Opracowanie i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań metodycznych i dydaktycznych w zakresie edukacji obywatelskiej”.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług eksperckich, wspierających realizację projektu „Edukacja Obywatelska dla Zmiany – Opracowanie i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań metodycznych i dydaktycznych w zakresie edukacji obywatelskiej”. Umowa realizowana będzie w ramach projektu predefiniowanego „Edukacja Obywatelska dla Zmiany – Opracowanie i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań metodycznych i dydaktycznych w zakresie edukacji obywatelskiej”, finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2021–2028, w ramach Programu „Rozwój Lokalny”, dla którego funkcję Operatora Programu pełni Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Partnerem projektu jest European Wergeland Centre (Norwegia). Zamawiający planuje zawrzeć umowy ramowe maksymalnie z 20 Wykonawcami, których oferty zostaną ocenione najwyżej na podstawie kryteriów określonych w Rozdziale XIX SWZ spośród ofert niepodlegających odrzuceniu złożonych w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu, a następnie udzielić zleceń wykonawczych na podstawie art. 314 ust 1 pkt 1 uPzp.
Vorherige Bekanntmachung282445-2026
Interne KennungDZP.261.8.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80521000 Mit Ausbildungsprogrammen verbundene Dienstleistungen, 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung, 80500000 Ausbildung
5. Los
LosLOT-0001
TitelDZP.261.8.2026 - Świadczenie usług eksperckich, wspierających realizację projektu „Edukacja Obywatelska dla Zmiany – Opracowanie i wdrożenie (...)” - umowa ramowa.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług eksperckich, wspierających realizację projektu „Edukacja Obywatelska dla Zmiany – Opracowanie i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań metodycznych i dydaktycznych w zakresie edukacji obywatelskiej”. Umowa realizowana będzie w ramach projektu predefiniowanego „Edukacja Obywatelska dla Zmiany – Opracowanie i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań metodycznych i dydaktycznych w zakresie edukacji obywatelskiej”, finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2021–2028, w ramach Programu „Rozwój Lokalny”, dla którego funkcję Operatora Programu pełni Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Partnerem projektu jest European Wergeland Centre (Norwegia). Zamawiający planuje zawrzeć umowy ramowe maksymalnie z 20 Wykonawcami, których oferty zostaną ocenione najwyżej na podstawie kryteriów określonych w Rozdziale XIX SWZ spośród ofert niepodlegających odrzuceniu złożonych w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu, a następnie udzielić zleceń wykonawczych na podstawie art. 314 ust 1 pkt 1 uPzp.