2. Verfahren
Verfahren
Titel: JŘBU – BŘEHY STARÉ MORAVY V HODONÍNĚ
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí služeb projektanta spočívající v provedení projekčních prací a souvisejících obstaravatelských činností, a to v návaznosti na návrh prezentovaný účastníkem v soutěži o návrh s názvem „Břehy Staré Moravy v Hodoníně“. Zadavatel zadává zakázku na zpracování a zajištění následujícího: návrh stavby (dopracování soutěžního návrhu do podoby architektonické studie), projekt pro povolení záměru, obstaravatelská činnost, projekt pro provádění stavby, soupis prací a dodávek, spolupráce při výběru dodavatele stavby, autorský dozor projektanta.
Interne Kennung: MUHO 3785/2026 OP
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71222000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Freianlagen, 71420000 Landschaftsgestaltung, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71222000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Freianlagen, 71420000 Landschaftsgestaltung, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung