See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór Partnerów Finansujących w celu wdrażania Instrumentu Finansowego Pożyczka rozwojowa/Pożyczka rozwojowa z umorzeniem w ramach Funduszu Powierniczego Województwa Lubelskiego
Beschreibung: Zamówienie będzie polegało na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych w wysokości 100% wartości zamówienia podstawowego tj. przekazaniu Wkładu finansowego ze środków Funduszu Funduszy na warunkach określonych w Istotnych Postanowieniach Umowy oraz obejmuje świadczenie przez Wykonawcę usługi określonej w SWZ cz. III post. DZZK/36/DIF/2023, tj. wdrożenia i zarządzania Instrumentem Finansowym „Pożyczka Rozwojowa” oraz udzieleniu co najmniej 28 Jednostkowych Pożyczek o parametrach określonych w „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka Rozwojowa” w łącznej wysokości co najmniej 14 000 000,00 zł z wkładu finansowego wniesionego z Funduszu Funduszy przez Zamawiającego do utworzonego Instrumentu Finansowego, uzupełnionego o wkład własny Wykonawcy w wysokości zadeklarowanej przez Wykonawcę na etapie postępowania przetargowego. Wykonawca zobowiązuje się do wypłaty przed upływem połowy Okresu Budowy Portfela co najmniej 40% Limitu Pożyczki Rozwojowej na Jednostkowe Pożyczki dla Ostatecznych Odbiorców. Przedmiotem zamówienia są zlecone przez BGK usługi polegające na wdrożeniu i zarządzaniu Instrumentem Finansowym Pożyczka rozwojowa przeznaczonym na finansowanie projektów/inwestycji z zakresu rozwoju sektora MŚP realizowanych na terenie woj. lubelskiego Szczegóły dotyczące typu projektu, który może być finansowany zawarte zostały w Metryce Instrumentu Finansowego (zwana dalej: Metryka) stanowiącej załącznik nr 2 do Projektowanych Postanowień Umowy (zwane dalej: PPU), które stanowią Załącznik nr 2 do Zaproszenia do Negocjacji.
Interne Kennung: DZPU/73/DIF/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001