608284-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOczyszczanie z obiektów niebezpiecznych obszaru objętego Inwest. pn.: „Budowa mola kontenerowego wraz z infrastrukturą dostępową w obrębie części morsk. i ląd. wraz ze wschodnią obudową osłaniającą molo kontenerowe, w postaci falochronu” w ramach Projektu pn.: „PRZYLĄDEK POMERANIA - Budowa dostępu morskiego i lądowego do głębokowodnego Terminalu Kontenerowego w porcie zewnętrznym w Świnoujściu"
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie usługi oczyszczenia z obiektów niebezpiecznych obszaru objętego Inwestycją pn.: „Budowa mola kontenerowego wraz z infrastrukturą dostępową w obrębie części morskiej i lądowej wraz ze wschodnią obudową osłaniającą molo kontenerowe, w postaci falochronu” w ramach Projektu pn.: „PRZYLĄDEK POMERANIA - Budowa dostępu morskiego i lądowego do głębokowodnego Terminalu Kontenerowego w porcie zewnętrznym w Świnoujściu”. Szczegółowy zakres usługi określony został w Opisie przedmiotu zamówienia i projekcie Umowy, które stanowią załączniki do SWZ.
Interne KennungNZP-092/4/IB-II-6/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90523100 Beseitigung von Waffen und Munition
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90523200 Bombenentschärfung, 90523300 Minenräumung, 71351924 Unterwasserexploration
5. Los
LosLOT-0001
TitelOczyszczanie z obiektów niebezpiecznych obszaru objętego Inwest. pn.: „Budowa mola kontenerowego wraz z infrastrukturą dostępową w obrębie części mors. i ląd. wraz ze wschodnią obudową osłaniającą molo kontenerowe, w postaci falochronu” w ramach Projektu pn.: „PRZYLĄDEK POMERANIA - Budowa dostępu morskiego i lądowego do głębokowodnego Terminalu Kontenerowego w porcie zewnętrznym w Świnoujściu"
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie usługi oczyszczenia z obiektów niebezpiecznych obszaru objętego Inwestycją pn.: „Budowa mola kontenerowego wraz z infrastrukturą dostępową w obrębie części morskiej i lądowej wraz ze wschodnią obudową osłaniającą molo kontenerowe, w postaci falochronu” w ramach Projektu pn.: „PRZYLĄDEK POMERANIA - Budowa dostępu morskiego i lądowego do głębokowodnego Terminalu Kontenerowego w porcie zewnętrznym w Świnoujściu”. Szczegółowy zakres usługi określony został w Opisie przedmiotu zamówienia i projekcie Umowy, które stanowią załączniki do SWZ. Termin realizacji zamówienia: 12 miesięcy od podpisania umowy.
608284-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifierNZP-092/4/IB-II-6/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90523100 Weapons and ammunition disposal services
Additional classification (cpv): 90523200 Bomb-disposal services, 90523300 Mine sweeping services, 71351924 Underwater exploration services
5. Lot
LotLOT-0001