608288-2026 - Ergebnis
Polen – Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen – 19_2026 Świadczenie usług serwisowych aparatów do diagnostyki obrazowej przez okres 24 miesięcy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel19_2026 Świadczenie usług serwisowych aparatów do diagnostyki obrazowej przez okres 24 miesięcy
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług serwisowych aparatów do diagnostyki obrazowej przez okres 24 miesięcy stanowiących własność Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Poznaniu im. prof. Ludwika Bierkowskiego, zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym oraz z wymaganymi minimalnymi parametrami techniczno-użytkowymi, zawartymi w Opisie przedmiotu zamówienia. 2. Formularz asortymentowo-cenowy oraz Opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o parametrach wymaganych i innych wymogach zostały określone odpowiednio w Załącznikach nr 2 i 2A do SWZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. Świadczenie usług serwisowych tomografu komputerowego
Optionen
Beschreibung der OptionenW przedmiotowym postępowaniu Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
LosLOT-0002
Titel2. Świadczenie usług serwisowych rezonansu magnetycznego