608296-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Ochrona Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie (BUW), zlokalizowanej przy ul. Dobra 56/66 w Warszawie oraz budynku SAT - tzw. Domek Ogrodnika – położonego przy ul. Dobra 68/70 w Warszawie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOchrona Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie (BUW), zlokalizowanej przy ul. Dobra 56/66 w Warszawie oraz budynku SAT - tzw. Domek Ogrodnika – położonego przy ul. Dobra 68/70 w Warszawie
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest ochrona Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie (BUW), zlokalizowanej przy ul. Dobra 56/66 w Warszawie oraz budynku SAT - tzw. Domek Ogrodnika – położonego przy ul. Dobra 68/70 w Warszawie. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący załącznik nr 2 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 10 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung200078-2026
Interne KennungPOUZ-361/356/2025/DZP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie jest prowadzone wg przepisów obowiązujących przy udzielaniu zamówień klasycznych, których wartość przekracza progi unijne (art. 359 pkt.1 ustawy Pzp) 2. Zgodnie z treścią art. 360 pkt. 3 ustawy Pzp, Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu nie stosuje przepisów ustawy dotyczących minimalnych terminów składania ofert. 3. W związku z pkt. 2, Zamawiający informuje, że będzie obowiązany udzielić wyjaśnień treści SWZ niezwłocznie, jednak nie później niż na 4 dni przed upływem terminu składania ofert pod warunkiem, że wniosek o wyjaśnienie treści SWZ wpłynie do Zamawiającego nie później niż na 7 dni przed upływem terminu składania ofert.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
LosLOT-0001