2. Verfahren
Verfahren
Titel: Skötsel av utemiljö
Beschreibung: Upphandlingen omfattar tjänstekontrakt avseende skötsel av utemiljö för Sundbybergs stad samt Lokalfastigheter i Sundbyberg AB. Upphandlingen är uppdelad i två anbudsområden: - Anbudsområde 1 - Sundbybergs stad - Anbudsområde 2 - Lokalfastigheter i Sundbyberg AB Anbudsgivare har möjlighet att lämna anbud på ett eller två anbudsområden.
Interne Kennung: STrN-0289/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: STrN-0289/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000