2. Verfahren
Verfahren
Titel: PD_rekonstrukce stanice metra Želivského, výměna pohyblivých schodů a zřízení bezbariérového přístupu
Beschreibung: Podrobnosti jsou obsahem zadávací dokumentace
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: PD_rekonstrukce stanice metra Želivského, výměna pohyblivých schodů a zřízení bezbariérového přístupu