Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
Optionen:
Erfüllungsort
Land: Niederlande
608319-2026 - Competition
Netherlands – Building-cleaning services – Europese aanbesteding schoonmaakdienstverlening en glasbewassing Nestas Scholengroep
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Europese aanbesteding schoonmaakdienstverlening en glasbewassing Nestas Scholengroep
Description: Aanbesteding voor schoonmaakdienstverlening en glasbewassing voor Nestas Scholengroep te Dordrecht. 875.000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90911200 Building-cleaning services
Additional classification (cpv): 90911300 Window-cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: • Mutaties van locaties: het is mogelijk dat gedurende de contractperiode locaties wijzigen. Dit kan zowel een locatie eraf als erbij zijn. • Mutaties van concepten: het is mogelijk dat gedurende de contractperio-de dienstverleningsconcepten op/-afgeschaald worden. • Omvang van de dienstverlening: het is mogelijk dat verwachte volumes van dienstverlening wijzigen gedurende de contractperiode. • Nieuwe locatie: het is mogelijk dat eind 2026 een nieuwe locatie in ge-bruik wordt genomen die per 1 maart 2027 onderdeel wordt van de sco-pe van deze overeenkomst.