See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa artykułów spożywczych do salonu Business Lounge i Terminalu VIP w 2026 i 2027 roku
Beschreibung: 1.Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę w okresie od 1.01.2026 roku do 31.12.2027 roku, w miejsce wskazane przez Zamawiającego na terenie Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków – Balice (dalej: Kraków Airport lub MPL), artykułów spożywczych do salonu Business Lounge i Terminala VIP i będzie udzielone w następujących częściach: 1) Część A zamówienia: Dostawa alkoholu mocnego. 2) Część B zamówienia: Dostawa piwa. 3) Część C zamówienia: Dostawa słodyczy. 4) Część D zamówienia: Dostawa nabiału. 5) Część E zamówienia: Dostawa dodatków. 6) Część F zamówienia: Dostawa produktów Premium (produkty przeznaczone do Terminala VIP). 7) Część G zamówienia: Dostawa wina. Zamawiający wymaga dostarczenia próbek degustacyjnych. 8) Część H zamówienia: Dostawa kawy i herbaty. Zamawiający wymaga dostarczenia próbek degustacyjnych. 9) Część I zamówienia: Dostawa napojów bezalkoholowych. 2. W ramach Przedmiotu Zamówienia gwarantowane jest dostarczanie artykułów spożywczych (CZĘŚĆ A, B, C, D, E, F, G, H, I) w okresie od 01.01.2026 roku do 31.12.2026 roku. 3. Drugi rok Umowy tj. od 01.01.2027 roku do 31.12 2027 roku będzie realizowany w ramach prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy PZP. Zastosowanie prawa opcji odnosi się do CZĘŚCI G, H, I zamówienia tj. dostawa wina, kawy i herbaty oraz napojów bezalkoholowych. 4. Szczegóły dotyczące poszczególnych CZĘŚCI ZAMÓWIENIA zostały opisane w Dokumentach Zamówienia.
Interne Kennung: MPL/PF/FZ/241/3/06/25
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa piwa.
Beschreibung: Szczegóły dotyczące: wymaganych produktów, ilości szacunkowych zamówień oraz pojemności butelek znajdują się w Formularzu stanowiącym załącznik nr 2B do Ogłoszenia. Pozostałe informacje dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się we wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 5B do Ogłoszenia. Szczegóły dotyczące częstotliwości i szacunkowej ilości dostaw dla poszczególnych części zamówienia zostały opisane w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: MPL/PF/FZ/241/3/06/25 CZĘŚĆ B
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa słodyczy.
Beschreibung: Szczegóły dotyczące: produktów, ilości szacunkowych zamówień (sztuki, opakowania itp.), gramatury produktów (gramy, kilogramy) znajdują się w Formularzu stanowiącym załącznik nr 2C do Ogłoszenia. Pozostałe informacje dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się we wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 5C do Ogłoszenia. Szczegóły dotyczące częstotliwości i szacunkowej ilości dostaw dla poszczególnych części zamówienia zostały opisane w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: MPL/PF/FZ/241/3/06/25 CZĘŚĆ C
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa nabiału.
Beschreibung: Szczegóły dotyczące: produktów, ilości szacunkowych zamówień (sztuki, opakowania itp.), gramatury produktów (gramy, kilogramy) znajdują się w Formularzu stanowiącym załącznik nr 2D do Ogłoszenia. Pozostałe informacje dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się we wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 5D do Ogłoszenia. Szczegóły dotyczące częstotliwości i szacunkowej ilości dostaw dla poszczególnych części zamówienia zostały opisane w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: MPL/PF/FZ/241/3/06/25 CZĘŚĆ D
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa wina.
Beschreibung: Szczegóły dotyczące: produktów, ilości szacunkowych zamówień oraz pojemności butelek znajdują się w Formularzu stanowiącym załącznik nr GB do Ogłoszenia. Pozostałe informacje dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się we wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 5G do Ogłoszenia. Szczegóły dotyczące częstotliwości i szacunkowej ilości dostaw dla poszczególnych części zamówienia zostały opisane w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. Zamawiający wymaga dostarczenia próbek degustacyjnych. Szczegóły zostały zawarte w niemniejszym SWZ oraz OPZ.
Interne Kennung: MPL/PF/FZ/241/3/06/25 CZĘŚĆ G
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Drugi rok Umowy tj. od 01.01.2027 roku do 31.12 2027 roku będzie realizowany w ramach prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy PZP na warunkach opisanych w Dokumentach Zamówienia.
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa kawy i herbaty.
Beschreibung: Szczegóły dotyczące: produktów, ilości szacunkowych zamówień (sztuki, opakowania itp.), gramatury produktów (gramy, kilogramy) znajdują się w Formularzu stanowiącym załącznik nr 2H do Ogłoszenia i wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 5H do Ogłoszenia. Szczegóły dotyczące częstotliwości i szacunkowej ilości dostaw dla poszczególnych części zamówienia zostały opisane w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. Zamawiający wymaga dostarczenia próbek degustacyjnych. Szczegóły zostały zawarte w niemniejszym SWZ oraz OPZ.
Interne Kennung: MPL/PF/FZ/241/3/06/25 CZĘŚĆ H
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa napojów bezalkoholowych.
Beschreibung: Szczegóły dotyczące: produktów, ilości szacunkowych zamówień (sztuki, opakowania) oraz pojemności butelek znajdują się w Formularzu stanowiącym załącznik nr 2I do Ogłoszenia. Pozostałe informacje dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się we wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 5I do Ogłoszenia. Szczegóły dotyczące częstotliwości i szacunkowej ilości dostaw dla poszczególnych części zamówienia zostały opisane w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: MPL/PF/FZ/241/3/06/25 CZĘŚĆ I