See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja i przebudowa dachów budynków Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku (2)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja i przebudowa dachów budynków szpitala o łącznej powierzchni ok. 2.200m2
Vorherige Bekanntmachung: 554695-2026
Interne Kennung: SIR.2910.16.2026.JS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - modernizacja i przebudowa dachów części niskiej budynku głównego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja i przebudowa dachu części niskiej budynku głównego Przychodni Specjalistycznnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego o łącznej powierzchni ok. 1.500m2
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - modernizacja i przebudowa dachu budynku technicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja i przebudowa dachu budynku technicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego o łącznej powierzchni ok. 700m2
Interne Kennung: SIR.2910.11.2(07/SIR/24/ZP/26)2026.JS