608328-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen – Zajištění zimní a běžné údržby silnic II. a III. tříd na území statutárního města Ostrava 2027-2031
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění zimní a běžné údržby silnic II. a III. tříd na území statutárního města Ostrava 2027-2031
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem na zajištění běžné a zimní údržby silnic II. a III. tříd na území statutárního města Ostrava, vč. dodávky materiálu (mimo posypové soli) a zajištění bezpečnosti silničního provozu na těchto komunikacích. Rámcová dohoda bude uzavřena na období 48 měsíců (4 let), počínaje 01.05.2027. Místem plnění jsou pozemní komunikace ve vlastnictví Moravskoslezského kraje na území oblasti statutárního města Ostravy. Silnice II. a III. třídy v této oblasti a jejich součásti vč. příslušenství jsou situovány v okrese Ostrava, přičemž jejich celková délka činí 160,575 km (stav platný k datu vyhlášení zadávacího řízení, zadavatel si vyhrazuje právo změnit rozsah poskytované služby vzhledem ke změnám ve svěřených úsecích silniční sítě – příloha místopis silnic II. a III. třídy na území města Ostravy)
Interne Kennung132/OI-Sl/26_Za
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung132/OI-Sl/26-Za
Optionen
Beschreibung der Optionenviz zadávací dokumentace
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 132/OI-Sl/26_Za
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50230000 Repair, maintenance and associated services related to roads and other equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 132/OI-Sl/26-Za
Options:
Description of the options: viz zadávací dokumentace