See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jaunu autobusu iegāde Ludzas novada pašvaldības skolēnu pārvadājumiem
Beschreibung: Jaunu autobusu iegāde Ludzas novada pašvaldības skolēnu pārvadājumiem
Interne Kennung: LNP 2026/53
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121000 Busse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Viena jauna autobusa iegāde Ludzas novada pašvaldības skolēnu pārvadājumiem
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003