2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 4-osiowego specjalnego samochodu ciężarowego ssąco-płuczącego z systemem odzysku wody, do czyszczenia kanalizacji sanitarnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego specjalnego pojazdu ciężarowego ssąco-płuczącego z systemem odzysku wody, do hydrodynamicznego czyszczenia kolektorów sanitarnych odprowadzających ścieki o charakterze komunalno-przemysłowym, usuwania osadów, udrażniania oraz usuwania zatorów w kanalizacji sanitarnej, kanałach i kolektorach okrągłych i jajowych od średnicy DN 0,5 m do DN 1,6x2,4 m dla Gdańskich Wodociągów S.P. z o.o.
Interne Kennung: Z000074-SAP-E-TUT-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Z000074-SAP-E-TUT-2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w rozumieniu art. 441 Pzp, polegające na jednokrotnym, odpłatnym przedłużeniu okresu gwarancji jakości na zabudowę pojazdu o 12 miesięcy, tj. z 36 do 48 miesięcy, na tych samych warunkach i w tym samym zakresie jak gwarancja podstawowa określonych w SWZ, formularzu ofertowym i wzorze umowy. Maksymalny zakres opcji obejmuje przedłużenie gwarancji o 12 miesięcy, a maksymalna wartość opcji odpowiada cenie brutto prawa opcji wskazanej przez Wykonawcę w Formularzu oferty. Cena opcji obejmuje wszelkie koszty realizacji obowiązków gwarancyjnych w dodatkowym okresie. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji przez złożenie Wykonawcy oświadczenia w formie elektronicznej albo pisemnej, najpóźniej na 60 dni przed upływem podstawowego 36-miesięcznego okresu gwarancji. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli będzie to uzasadnione jego potrzebami. Skorzystanie z opcji nie wymaga zawarcia aneksu. Nieskorzystanie z prawa opcji nie wymaga uzasadnienia i nie rodzi po stronie Wykonawcy roszczenia o zapłatę ceny opcji ani roszczenia odszkodowawczego.