2. Verfahren
Verfahren
Titel: Busreizen
Beschreibung: Zuyd is op zoek naar drie (3) opdrachtnemers die het busvervoer kunnen uitvoeren. Met deze opdrachtnemers worden Raamovereenkomsten opgesteld. Zodra Zuyd een aanvraag voor busvervoer heeft worden bij alle drie (3) de opdrachtnemers offertes opgevraagd en wordt er gegund op basis van laagste prijs. De opdracht omvat het vervoer van medewerkers en/of studenten van Zuyd per touringcar van en naar verschillende locaties, zowel in Nederland alsmede binnen de Europese grenzen. Het betreft groepen personen van verschillende omvang en hoofdzakelijk dagtochten van verschillende duur. Het busvervoer betreft o.a. eendaagse reizen, groepsuitjes en pendeldiensten. De verwachting is dat een groot deel van de busritten bestaat uit dagtochten binnen Nederland. Ritten naar het buitenland vinden een enkele keer per jaar plaats, dit betreft met name bestemmingen in België en Duitsland. De geraamde waarde is € 600.000,-
Interne Kennung: Zuyd.2026.04.Busreizen
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
608371-2026 - Mededinging
Nederland – Wegvervoersdiensten – Busreizen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Busreizen
Interne identificatiecode: Zuyd.2026.04.Busreizen
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60100000 Wegvervoersdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1