2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dienstverlening uitlezen en analyseren voertuigdata Siemens Avenio trams HTM
Beschreibung: HTM is voornemens een overeenkomst te sluiten met Siemens Mobility B.V. voor de voortzetting van de dienstverlening inzake het Vehicle Monitoring System (VMS) voor de Avenio-tramvloot. De opdracht omvat onder meer het beheer en onderhoud van het bestaande Railigent-platform, hosting- en cloudservices, softwareonderhoud, support- en SLA-diensten, voertuigmonitoring, data-analyse, dashboards en rapportages.
Interne Kennung: 2025-378
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Vrijwillige transparantie vooraf : De opdracht wordt rechtstreeks gegund aan Siemens Mobility B.V. omdat uitsluitend deze onderneming de opdracht kan uitvoeren wegens technische redenen, de technische integratie van het bestaande VMS binnen de Avenio-architectuur, de verwevenheid met lopende garantie- en lifecycleverplichtingen en het ontbreken van een redelijk alternatief of substituut
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung, 72310000 Datenverarbeitung, 72316000 Datenanalyse
5. Los
Los: LOT-0000