608378-2026 - Wettbewerb
Polen – Versicherungen – Usługa ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej ZDW w Olsztynie z tytułu administrowania drogami wojewódzkimi na terenie województwa warmińsko-mazurskiego oraz posiadania mienia.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej ZDW w Olsztynie z tytułu administrowania drogami wojewódzkimi na terenie województwa warmińsko-mazurskiego oraz posiadania mienia.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest ,,Usługa ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej ZDW w Olsztynie z tytułu administrowania drogami wojewódzkimi na terenie województwa warmińsko-mazurskiego oraz posiadania mienia.” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ. 3. Pełna dokumentacja przetargowa znajduje się na Platformie przetargowej, pod adresem: https://zdw-olsztyn.logintrade.net/zapytania_email,238144,ee8ea9044019c72165d0265b76e13ea1.html
Interne KennungZDW/NZP.TD/PN-1/2610/111/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenW ramach realizacji przedmiotu zamówienia, Zamawiający nie przewiduje zastosowania prawa opcji.