2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Sportvelden gemeente Weert
Beschreibung: Raamovereenkomst Sportvelden gemeente Weert. Het gaat om een raamovereenkomst met de volgende werkzaamheden: - Het uitvoeren van algemeen onderhoud sportvelden; - Het uitvoeren van specialistisch onderhoud sportvelden; - Het uitvoeren van bijhorende werkzaamheden. De geraamde waarde van de raamovereenkomst bedraagt € 1.845.000 exclusief btw gedurende de initiële contractduur van vier jaar. De totale geraamde waarde gedurende de maximale looptijd van de raamovereenkomst van negen jaar bedraagt € 4.200.000 exclusief btw. De maximale contractwaarde van de raamovereenkomst bedraagt € 5.400.000 exclusief btw. Bij de vaststelling van deze maximale contractwaarde is rekening gehouden met prijsindexeringen, wijzigingen in het areaal, uitbreiding van sportvoorzieningen, aanvullende werkzaamheden binnen de scope van de opdracht en overige ontwikkelingen gedurende de looptijd van de raamovereenkomst.
Interne Kennung: SPOWEE27
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Aanbestedende dienst wenst een overeenkomst af te sluiten voor de duur van vier (4) jaar. De uitvoering van de werkzaamheden dient te starten op 1 januari 2027 tot en met 31 december 2030. Na het verlopen van de initiële looptijd van de overeenkomst kan Aanbestedende dienst ervoor kiezen om de overeenkomst eenmaal te verlengen met de duur van vijf (5) jaar. De maximale duur van de overeenkomst bedraagt 9 jaar en loopt tot en met 31 december 2035.