See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa macierzy dyskowych na potrzeby Poznańskiego Ośrodka Specjalistycznych Usług Medycznych”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie 2 szt. macierzy dyskowej SAN. 2. Oferowana macierz musi być produktem fabrycznie nowym, objętym gwarancją producenta i pochodzić z oficjalnego kanału sprzedaży producenta w Unii Europejskiej. Nie dopuszcza się macierzy odnawianych, demonstracyjnych ani powystawowych. 3. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ. 4. Zamawiający wymaga udzielenia na wykonany przedmiot zamówienia gwarancji jakości i rękojmi za wady na okres nie krótszy niż 60 miesięcy liczony od daty podpisania (bez uwag) końcowego protokołu odbioru. 5. Przedmiotem niniejszego zamówienia
Interne Kennung: DAK.272.07.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie 2 szt. macierzy dyskowej SAN. 2. Oferowana macierz musi być produktem fabrycznie nowym, objętym gwarancją producenta i pochodzić z oficjalnego kanału sprzedaży producenta w Unii Europejskiej. Nie dopuszcza się macierzy odnawianych, demonstracyjnych ani powystawowych. 3. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do niniejszej SWZ oraz w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 8 do niniejszej SWZ. 4. Zamawiający wymaga udzielenia na wykonany przedmiot zamówienia gwarancji jakości i rękojmi za wady na okres nie krótszy niż 60 miesięcy liczony od daty podpisania (bez uwag) końcowego protokołu odbioru. 5. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w terminie do dnia 30.11.2026 r.