608419-2025 - Wettbewerb
Polen – Kreditgewährung – Udzielenie kredytu bankowego na sfinansowanie deficytu oraz spłatę zobowiązań z tytułu kredytów zaciągniętych w latach ubiegłych.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdzielenie kredytu bankowego na sfinansowanie deficytu oraz spłatę zobowiązań z tytułu kredytów zaciągniętych w latach ubiegłych.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest udzielenie kredytu bankowego na częściowe sfinansowanie w 2025 roku deficytu budżetu oraz rozchodów budżetu związanych ze spłatą zobowiązań z tytułu kredytów zaciągniętych w latach ubiegłych. Kwota kredytu: 8 300.000 zł Przeznaczenie kredytu - na częściowe sfinansowanie deficytu budżetu oraz pokrycie rozchodów budżetu związanych ze spłatą zobowiązań z tytułu kredytów zaciągniętych w latach ubiegłych. Dopuszcza się refundację środkami z pozyskanego kredytu, poniesionych w roku bieżącym rozchodów z tytułu spłat kredytów oraz wydatków budżetowych. Wypłata kredytu: w okresie od dnia podpisania umowy do 31 grudnia 2025 r., w transzach wg zlecenia Zamawiającego, na wskazany rachunek budżetu. Spłata kredytu: w latach 2026 – 2035 w ratach płatnych kwartalnie do ostatniego dnia roboczego miesiąca kończącego kwartał z możliwością dowolnej zmiany harmonogramu spłaty w okresie kredytowania . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungZP.272.9.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest udzielenie kredytu bankowego na częściowe sfinansowanie w 2025 roku deficytu budżetu oraz rozchodów budżetu związanych ze spłatą zobowiązań z tytułu kredytów zaciągniętych w latach ubiegłych. Kwota kredytu: 8 300.000 zł Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w zał. nr 1 do SWZ.