2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Propagační služby pro statutární město Prostějov v rámci tenisových zápasů členů a členek a dalších aktivit klubu Tenis Klub Prostějov a.s. v letech 2026 až 2027"
Beschreibung: Jde o poskytování propagačních a reklamních služeb společností Tenis klub Prostějov, a.s., se sídlem Za velodromem 4187/49A, 796 01 Prostějov, IČO: 25331108, během tenisových zápasů a během dalších doprovodných aktivit klubu tenisu Prostějov, a to během druhého pololetí 2025 a prvního pololetí 2026 za podmínek stanovených v návrhu smlouvy o propagaci.
Interne Kennung: OVS 236/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postup podle § 63 odst. 3 písm. c) ZZVZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341000 Werbedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Propagační služby pro statutární město Prostějov v rámci tenisových a dalších aktivit klubu Tenis Klub Prostějov a.s. v letech 2026 až 2027"
Beschreibung: Jde o poskytování propagačních a reklamních služeb společností Tenis klub Prostějov, a.s., se sídlem Za velodromem 4187/49A, 796 01 Prostějov, IČO: 25331108, během tenisových zápasů a dalších doprovodných aktivit klubu tenisu Prostějov, a to během druhého pololetí 2026 a prvního pololetí 2027 v rozsahu a za podmínek stanovených v návrhu smlouvy o propagaci.