See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostarczanie wody i odprowadzanie ścieków z budynków administrowanych przez ZGN
Beschreibung: Świadczenie usługi w zakresie dostarczania wody i odprowadzania ścieków z budynków administrowanych przez ZGN w Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy na tala 2026-2029
Interne Kennung: 300,301.302/NZ/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65100000 Wasserversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Świadczenie usługi dostarczania i odprowadzania ścieków z budynków administrowanych przez ZGN lata 2026-2029
Interne Kennung: 300,301,302/NZ/2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji