608471-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen – „Zlepšenie cyklistickej infraštruktúry na hornej Nitre“ – úsek Prievidza – Handlová – II. etapa – projektová dokumentácia stavebného zámeru a inžinierska činnosť
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zlepšenie cyklistickej infraštruktúry na hornej Nitre“ – úsek Prievidza – Handlová – II. etapa – projektová dokumentácia stavebného zámeru a inžinierska činnosť
Beschreibung: Predmetom zákazky je vypracovanie projektovej dokumentácie – stavebného zámeru (PD) a inžinierska činnosť s cieľom vydania rozhodnutia o stavebnom zámere (IČ) pre stavbu „Zlepšenie cyklistickej infraštruktúry na hornej Nitre“ – úsek Prievidza – Handlová – II. etapa. Cyklotrasa bude naprojektovaná od hranice k.ú. Veľká Čausa a k.ú. Chrenovec – Brusno až po k.ú. Handlová s napojením na miestnu komunikáciu v Handlovej. Predpokladaná dĺžka cyklotrasy je do 8 km.
Interne Kennung: TSK_PD_HN_II
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001