See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Promocja Miasta Katowice w związku z organizacją Turnieju ESL Pro League oraz wydarzeń towarzyszących, które odbędą się w 2026 roku w Katowicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest promocja Miasta Katowice w związku z organizacją Turnieju ESL Pro League oraz wydarzeń towarzyszących, które odbędą się w 2026 roku w Katowicach. ESL PRO LEAGUE SEASON 24, odbędzie się w Katowicach w terminie 3-11 października 2026 r. ESL Pro League (EPL) to międzynarodowy turniej profesjonalnych drużyn w grach komputerowych, szczególnie w grze Counter-Strike cieszący się ogromną popularnością i oglądalnością na całym świecie. Rozgrywki finałowe 24. sezonu ESL Pro League po raz pierwszy w tej formule odbędą się w katowickim Spodku. Jedna z najbardziej renomowanych aren e-sportowych na świecie po raz kolejny stanie się miejscem decydującej rywalizacji najlepszych drużyn Counter-Strike 2.
Vorherige Bekanntmachung: 552601-2026
Interne Kennung: BZP.271.1.48.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Promocja Miasta Katowice jako Miasta Gospodarza FIVB Mistrzostw Świata mężczyzn 2027 (World Cup 2027) oraz imprez im towarzyszących w latach 2026-2027