See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Powiatu Konińskiego w roku 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usuwanie wyrobów zawierających azbest, tj. odpadów o kodach 17 06 01* (materiały izolacyjne zawierające azbest) i 17 06 05* (materiały budowlane zawierające azbest), zgodnie z rozporządzeniem Ministra Klimatu z dnia 2 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów, tj.: ich pakowanie, zważenie, załadunek, transport i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest powstałych przy likwidacji lub wymianie pokryć dachowych z budynków zlokalizowanych na terenie Powiatu Konińskiego, należących do osób fizycznych, które się zakwalifikowały do programu pn.: „Aktualizacja Programu usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu Powiatu Konińskiego”. Transport odebranych odpadów zawierających azbest odbywać się musi zgodnie z wymogami określonymi w przepisach, natomiast unieszkodliwienie zgodnie z ustawą o odpadach na odpowiednio do tego celu przeznaczone składowisko odpadów niebezpiecznych. Zakres prac obejmuje również usunięcie płyt azbestowych, które są rozdrobnione. Szacunkowa ilość wyrobów zawierających azbest planowanych do odbioru wynosi ok. 3.031 ton (3.031.000,00 kg) Przedmiot zamówienia szczegółowo opisany został w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 12 do SWZ. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP, polegających na powtórzeniu podobnych usług, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego, do równowartości 185.165,00 zł brutto. Zakres przewidywanych podobnych usług obejmuje czynności stanowiące przedmiot zamówienia podstawowego, wybrane zgodnie z faktycznymi potrzebami (kontynuacja zamówienia podstawowego w zakresie usług prowadzonych na terenie Powiatu Konińskiego, tożsamych z przedmiotem zamówienia). Warunki na jakich zostanie udzielone zamówienie: Zamówienie zostanie udzielone, jeżeli zaistnieje potrzeba wykonania wyżej wymienionych usług oraz jeżeli Zamawiający będzie posiadał niezbędne środki finansowe, na podstawie odrębnej umowy. Zamówienie zostanie udzielone, jeżeli dotychczasowy Wykonawca realizuje lub zrealizował usługę należycie oraz zapewni standard wykonania usługi nie gorszy od standardu wykonania zamówienia podstawowego. Usługi podobne zostaną udzielone na warunkach zbliżonych do określonych w zamówieniu podstawowym; dotyczy to określonych w projekcie umowy: sposobu realizacji przedmiotu umowy, planowania prac i rozliczeń z Wykonawcą, warunków płatności, sankcjonowania przypadków nieprawidłowego wykonania przedmiotu umowy, obowiązku zatrudnienia pracowników na umowę o pracę określonego w art. 95 ust. 1 ustawy, podwykonawstwa, obowiązku posiadania przez Wykonawcę ubezpieczenia OC, możliwości odstąpienia od umowy rozwiązania.
Interne Kennung: WO.272.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90650000 Asbestbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45262660 Asbestbeseitigungsarbeiten, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001