2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitwerking centrumplannen Teylingen
Beschreibung: Deze opdracht betreft de herinrichting van de drie dorpscentra van de gemeente Teylingen. Doelstelling van de nieuwe centrumplannen is om de drie centra toekomstbestendig te maken. Per centra dient een VO, DO en een bestek opgeleverd te worden. Zie aanbestedingsdocument
Interne Kennung: HLT TEY 202605 PRJ-2600171
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente Teylingen zoekt een ontwerpbureau/ingenieursbureau voor de verdere uitwerking van de vastgestelde centrumplannen voor Sassenheim, Voorhout en Warmond. De opdracht omvat het opstellen van VO, DO en bestek inclusief kostenramingen en participatie. Doel is het realiseren van vitale, aantrekkelijke en klimaatadaptieve dorpscentra met behoud van draagvlak, leefbaarheid en economische vitaliteit. Zie aanbestedingsdocument
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: HLT TEY 202605 PRJ-2600171
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71300000 Engineering services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1