608509-2026 - Wettbewerb
Polen – Verbrauchsmaterial für Nierendialyse – sukcesywne dostawy zestawów CADO i ADO do dializ otrzewnowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titelsukcesywne dostawy zestawów CADO i ADO do dializ otrzewnowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy zestawów CADO i ADO do dializ otrzewnowych z podziałem na 4 Pakiety – części.
Interne KennungDZ-751-81/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensW momencie wszczęcia postępowania zastosowano art. 138 ust. 2 punkt 2 ustawy Pzp i zamawiający skrócił wyznaczony termin składania ofert do 15 dni. Pilna potrzeba udzielenia zamówienia oraz związane z tym skrócenie terminu składania ofert we wszczętym postępowaniu wynika z konieczności zagwarantowania ciągłościa leczenia pacjentów. Skrócenie terminu składania ofert w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nie pozbawia Wykonawców możliwości udziału w tym postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33181520 Verbrauchsmaterial für Nierendialyse
5. Los
LosLOT-0022
TitelPakiet nr 1
BeschreibungPakiet nr 1: Zestaw do dializy otrzewnowej typu CADO niskie 3-DG z buforem mleczanowo wodorowęglanowym, zapewniający leczenie przez okres obowiązywania umowy
LosLOT-0023
TitelPakiet nr 2
BeschreibungPakiet nr 2: Zestaw do dializy otrzewnowej typu CADO niskie 3-DG z buforem mleczanowym, zapewniający leczenie przez okres obowiązywania umowy
LosLOT-0024
TitelPakiet nr 3
BeschreibungPakiet nr 3: Zestaw do dializy otrzewnowej typu ADO niskie 3-DG z buforem mleczanowo wodorowęglanowym, zapewniający leczenie przez okres obowiązywania umowy
LosLOT-0025
TitelPakiet nr 4
BeschreibungPakiet nr 4: Zestaw do dializy otrzewnowej typu ADO niskie GDP z buforem mleczanowym, zapewniający leczenie przez okres obowiązywania umowy