2. Verfahren
Verfahren
Titel: ROK Beheer-, onderhouds en crisiswerkzaamheden waterkeringen
Beschreibung: De huidige contracten voor het beheer, onderhoud en de uitvoering van crisiswerkzaamheden aan de waterkeringen lopen af op 31 december 2026. Om de continuïteit van deze werkzaamheden te waarborgen, is het noodzakelijk om tijdig nieuwe raamovereenkomsten af te sluiten. Met deze aanbesteding wil de Aanbestedende dienst per 1 januari 2027 nieuwe Opdrachtnemers contracteren die, onder regie van Aanbestedende dienst, verantwoordelijk zijn voor: • het uitvoeren van regulier onderhoud aan waterkeringen (zoals herstel van schades en het ruimen van daak/afval), en • het uitvoeren van crisiswerkzaamheden, bijvoorbeeld ondersteuning bij calamiteiten of hoogwater situaties. Zie aanbestedingsstukken
Interne Kennung: Z/26/075883
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45240000 Wasserbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Regio Noord
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Regio Zuid
Interne Kennung: 2