See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy produktów i artykułów spożywczych dla SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowego MSWiA w Kołobrzegu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów i artykułów spożyw-czych dla SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowego MSWiA w Kołobrzegu w ilościach i asortymencie określonym w formularzu asortymentowo – cenowym stanowiącym załącznik nr 1.1 – 1.9 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ oraz w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym formularz asortymentowo – cenowy będący załącznikiem nr 1.1 – 1.9 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/2374/4/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.) zwanej dalej ustawą Pzp. Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania procedury określonej w dyspozycji art. 139 ust. 1 ustawy Pzp tzw. "procedury odwróconej". Wykonawca może złożyć ofertę na jedno albo więcej zadań. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8) ustawy Pzp. Dostęp do dokumentów zamówienia nie jest zastrzeżony. Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej. Wykonanie zamówienia nie musi odbywać się w ramach programów zatrudnienia chronionego.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15400000 Tierische oder pflanzliche Öle und Fette, 15500000 Molkereierzeugnisse, 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie nr 1 – dostawa ryb świeżych, mrożonych, solonych i wędzonych
Beschreibung: 1)Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów i artykułów spożywczych dla SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowego MSWiA w Kołobrzegu w ilościach i asortymencie określonym w formularzu asortymentowo – cenowym stanowiącym załącznik nr 1.1 do SWZ. 2)Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ oraz w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym formularz asortymentowo – cenowy będący załącznikiem nr 1.1 do SWZ. 3) Oferta złożona na dane zadanie musi obejmować cały zakres przedmiotu zamówienia przewidziany w SWZ dla tego zadania.
Interne Kennung: część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony zlecić wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy („Opcja”) zamówienia. Przedmiotem Opcji będzie usługa tożsama z opisaną w SWZ i wyceniona przez wykonawcę w formularzu asortymentowo – cenowym stanowiącym załącznik nr 1.1 do SWZ. W ramach Opcji, wedle wyboru zamawiającego, może zostać zlecona dostawa wszystkich, niektórych lub jednego asortymentu wskazanego i wycenionego przez wykonawcę w tabeli formularza asortymentowo – cenowego stanowiącego część oferty. Zamawiający może skorzystać z prawa Opcji wielokrotnie i w dowolnym dniu przed upływem terminu wykonania zamówienia określonym w Rozdziale II pkt 4 SWZ lub w okresie obowiązywania umowy wskutek skorzystania z Opcji. Zamawiający złoży Wykonawcy pisemną informację o skorzystaniu z prawa Opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostawa objętych przedmiotem Opcji, a wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawa będąca przedmiotem Opcji mo-że zostać zlecona w ilości stanowiącej równowartość do 50 % wartości przed-miotu zamówienia. Podstawą określenia wartości dostawy zleconej w ramach Opcji (w celu określenia jej za-kresu) będą ceny jednostkowe zawarte w formularzu asortymentowo – cenowym stanowią-cym załącznik nr 1.1 do SWZ
Los: LOT-0002
Titel: zadanie nr 2 – dostawa warzyw i owoców sezonowych
Beschreibung: 1)Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów i artykułów spożywczych dla SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowego MSWiA w Kołobrzegu w ilościach i asortymencie określonym w formularzu asortymentowo – cenowym stanowiącym załącznik nr 1.2 do SWZ. 2)Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ oraz w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym formularz asortymentowo – cenowy będący załącznikiem nr 1.2 do SWZ. 3) Oferta złożona na dane zadanie musi obejmować cały zakres przedmiotu zamówienia przewidziany w SWZ dla tego zadania.
Interne Kennung: część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony zlecić wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy („Opcja”) zamówienia. Przedmiotem Opcji będzie usługa tożsama z opisaną w SWZ i wyceniona przez wykonawcę w formularzu asortymentowo – cenowym stanowiącym załącznik nr 1.2 do SWZ. W ramach Opcji, wedle wyboru zamawiającego, może zostać zlecona dostawa wszystkich, niektórych lub jednego asortymentu wskazanego i wycenionego przez wykonawcę w tabeli formularza asortymentowo – cenowego stanowiącego część oferty. Zamawiający może skorzystać z prawa Opcji wielokrotnie i w dowolnym dniu przed upływem terminu wykonania zamówienia określonym w Rozdziale II pkt 4 SWZ lub w okresie obowiązywania umowy wskutek skorzystania z Opcji. Zamawiający złoży Wykonawcy pisemną informację o skorzystaniu z prawa Opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostawa objętych przedmiotem Opcji, a wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawa będąca przedmiotem Opcji może zostać zlecona w ilości stanowiącej równowartość do 50 % wartości przed-miotu zamówienia. Podstawą określenia wartości dostawy zleconej w ramach Opcji (w celu określenia jej za-kresu) będą ceny jednostkowe zawarte w formularzu asortymentowo – cenowym stanowiącym załącznik nr 1.2 do SWZ
Los: LOT-0003
Titel: zadanie nr 3 – dostawa warzyw i owoców całorocznych
Beschreibung: 1)Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów i artykułów spożywczych dla SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowego MSWiA w Kołobrzegu w ilościach i asortymencie określonym w formularzu asortymentowo – cenowym stanowiącym załącznik nr 1.3 do SWZ. 2)Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ oraz w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym formularz asortymentowo – cenowy będący załącznikiem nr 1.3 do SWZ. 3) Oferta złożona na dane zadanie musi obejmować cały zakres przedmiotu zamówienia przewidziany w SWZ dla tego zadania.
Interne Kennung: część nr 3
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony zlecić wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy („Opcja”) zamówienia. Przedmiotem Opcji będzie usługa tożsama z opisaną w SWZ i wyceniona przez wykonawcę w formularzu asortymentowo – cenowym stanowiącym załącznik nr 1.3 do SWZ. W ramach Opcji, wedle wyboru zamawiającego, może zostać zlecona dostawa wszystkich, niektórych lub jednego asortymentu wskazanego i wycenionego przez wykonawcę w tabeli formularza asortymentowo – cenowego stanowiącego część oferty. Zamawiający może skorzystać z prawa Opcji wielokrotnie i w dowolnym dniu przed upływem terminu wykonania zamówienia określonym w Rozdziale II pkt 4 SWZ lub w okresie obowiązywania umowy wskutek skorzystania z Opcji. Zamawiający złoży Wykonawcy pisemną informację o skorzystaniu z prawa Opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostawa objętych przedmiotem Opcji, a wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawa będąca przedmiotem Opcji może zostać zlecona w ilości stanowiącej równowartość do 50 % wartości przedmiotu zamówienia. Podstawą określenia wartości dostawy zleconej w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe zawarte w formularzu asortymentowo – cenowym stanowiącym załącznik nr 1.3 do SWZ
Los: LOT-0004
Titel: zadanie nr 4 – dostawa nabiału i jego przetworów
Beschreibung: 1)Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów i artykułów spożywczych dla SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowego MSWiA w Kołobrzegu w ilościach i asortymencie określonym w formularzu asortymentowo – cenowym stanowiącym załącznik nr 1.4 do SWZ. 2)Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ oraz w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym formularz asortymentowo – cenowy będący załącznikiem nr 1.4 do SWZ. 3) Oferta złożona na dane zadanie musi obejmować cały zakres przedmiotu zamówienia przewidziany w SWZ dla tego zadania.
Interne Kennung: część nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony zlecić wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy („Opcja”) zamówienia. Przedmiotem Opcji będzie usługa tożsama z opisaną w SWZ i wyceniona przez wykonawcę w formularzu asortymentowo – cenowym stanowiącym załącznik nr 1.4 do SWZ. W ramach Opcji, wedle wyboru zamawiającego, może zostać zlecona dostawa wszystkich, niektórych lub jednego asortymentu wskazanego i wycenionego przez wykonawcę w tabeli formularza asortymentowo – cenowego stanowiącego część oferty. Zamawiający może skorzystać z prawa Opcji wielokrotnie i w dowolnym dniu przed upływem terminu wykonania zamówienia określonym w Rozdziale II pkt 4 SWZ lub w okresie obowiązywania umowy wskutek skorzystania z Opcji. Zamawiający złoży Wykonawcy pisemną informację o skorzystaniu z prawa Opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostawa objętych przedmiotem Opcji, a wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawa będąca przedmiotem Opcji może zostać zlecona w ilości stanowiącej równowartość do 50 % wartości przed-miotu zamówienia. Podstawą określenia wartości dostawy zleconej w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe zawarte w formularzu asortymentowo – cenowym stanowiącym załącznik nr 1.4 do SWZ
Los: LOT-0005
Titel: zadanie nr 5 – dostawa mięsa wieprzowego oraz produktów wieprzowych
Beschreibung: 1)Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów i artykułów spożywczych dla SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowego MSWiA w Kołobrzegu w ilościach i asortymencie określonym w formularzu asortymentowo – cenowym stanowiącym załącznik nr 1.5 do SWZ. 2)Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ oraz w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym formularz asortymentowo – cenowy będący załącznikiem nr 1.5 do SWZ. 3) Oferta złożona na dane zadanie musi obejmować cały zakres przedmiotu zamówienia przewidziany w SWZ dla tego zadania.
Interne Kennung: część nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony zlecić wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy („Opcja”) zamówienia. Przedmiotem Opcji będzie usługa tożsama z opisaną w SWZ i wyceniona przez wykonawcę w formularzu asortymentowo – cenowym stanowiącym załącznik nr 1.5 do SWZ. W ramach Opcji, wedle wyboru zamawiającego, może zostać zlecona dostawa wszystkich, niektórych lub jednego asortymentu wskazanego i wycenionego przez wykonawcę w tabeli formularza asortymentowo – cenowego stanowiącego część oferty. Zamawiający może skorzystać z prawa Opcji wielokrotnie i w dowolnym dniu przed upływem terminu wykonania zamówienia określonym w Rozdziale II pkt 4 SWZ lub w okresie obowiązywania umowy wskutek skorzystania z Opcji. Zamawiający złoży Wykonawcy pisemną informację o skorzystaniu z prawa Opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostawa objętych przedmiotem Opcji, a wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawa będąca przedmiotem Opcji może zostać zlecona w ilości stanowiącej równowartość do 50 % wartości przedmiotu zamówienia. Podstawą określenia wartości dostawy zleconej w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe zawarte w formularzu asortymentowo – cenowym stanowiącym załącznik nr 1.5 do SWZ
Los: LOT-0006
Titel: zadanie nr 6 – dostawa świeżego drobiu oraz produktów drobiowych
Beschreibung: 1)Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów i artykułów spożywczych dla SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowego MSWiA w Kołobrzegu w ilościach i asortymencie określonym w formularzu asortymentowo – cenowym stanowiącym załącznik nr 1.6 do SWZ. 2)Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ oraz w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym formularz asortymentowo – cenowy będący załącznikiem nr 1.6 do SWZ. 3) Oferta złożona na dane zadanie musi obejmować cały zakres przedmiotu zamówienia przewidziany w SWZ dla tego zadania.
Interne Kennung: część nr 6
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony zlecić wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy („Opcja”) zamówienia. Przedmiotem Opcji będzie usługa tożsama z opisaną w SWZ i wyceniona przez wykonawcę w formularzu asortymentowo – cenowym stanowiącym załącznik nr 1.6 do SWZ. W ramach Opcji, wedle wyboru zamawiającego, może zostać zlecona dostawa wszystkich, niektórych lub jednego asortymentu wskazanego i wycenionego przez wykonawcę w tabeli formularza asortymentowo – cenowego stanowiącego część oferty. Zamawiający może skorzystać z prawa Opcji wielokrotnie i w dowolnym dniu przed upływem terminu wykonania zamówienia określonym w Rozdziale II pkt 4 SWZ lub w okresie obowiązywania umowy wskutek skorzystania z Opcji. Zamawiający złoży Wykonawcy pisemną informację o skorzystaniu z prawa Opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostawa objętych przedmiotem Opcji, a wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawa będąca przedmiotem Opcji może zostać zlecona w ilości stanowiącej równowartość do 50 % wartości przedmiotu zamówienia. Podstawą określenia wartości dostawy zleconej w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe zawarte w formularzu asortymentowo – cenowym stanowiącym załącznik nr 1.6 do SWZ
Los: LOT-0007
Titel: zadanie nr 7 – dostawa różnych artykułów spożywczych
Beschreibung: 1)Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów i artykułów spożywczych dla SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowego MSWiA w Kołobrzegu w ilościach i asortymencie określonym w formularzu asortymentowo – cenowym stanowiącym załącznik nr 1.7 do SWZ. 2)Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ oraz w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym formularz asortymentowo – cenowy będący załącznikiem nr 1.7 do SWZ. 3) Oferta złożona na dane zadanie musi obejmować cały zakres przedmiotu zamówienia przewidziany w SWZ dla tego zadania.
Interne Kennung: część nr 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony zlecić wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy („Opcja”) zamówienia. Przedmiotem Opcji będzie usługa tożsama z opisaną w SWZ i wyceniona przez wykonawcę w formularzu asortymentowo – cenowym stanowiącym załącznik nr 1.7 do SWZ. W ramach Opcji, wedle wyboru zamawiającego, może zostać zlecona dostawa wszystkich, niektórych lub jednego asortymentu wskazanego i wycenionego przez wykonawcę w tabeli formularza asortymentowo – cenowego stanowiącego część oferty. Zamawiający może skorzystać z prawa Opcji wielokrotnie i w dowolnym dniu przed upływem terminu wykonania zamówienia określonym w Rozdziale II pkt 4 SWZ lub w okresie obowiązywania umowy wskutek skorzystania z Opcji. Zamawiający złoży Wykonawcy pisemną informację o skorzystaniu z prawa Opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostawa objętych przedmiotem Opcji, a wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawa będąca przedmiotem Opcji może zostać zlecona w ilości stanowiącej równowartość do 50 % wartości przed-miotu zamówienia. Podstawą określenia wartości dostawy zleconej w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe zawarte w formularzu asortymentowo – cenowym stanowiącym załącznik nr 1.7 do SWZ
Los: LOT-0008
Titel: zadanie nr 8 – dostawa mrożonek
Beschreibung: 1)Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów i artykułów spożywczych dla SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowego MSWiA w Kołobrzegu w ilościach i asortymencie określonym w formularzu asortymentowo – cenowym stanowiącym załącznik nr 1.8 do SWZ. 2)Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ oraz w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym formularz asortymentowo – cenowy będący załącznikiem nr 1.8 do SWZ. 3) Oferta złożona na dane zadanie musi obejmować cały zakres przedmiotu zamówienia przewidziany w SWZ dla tego zadania.
Interne Kennung: część nr 8
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony zlecić wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy („Opcja”) zamówienia. Przedmiotem Opcji będzie usługa tożsama z opisaną w SWZ i wyceniona przez wykonawcę w formularzu asortymentowo – cenowym stanowiącym załącznik nr 1.8 do SWZ. W ramach Opcji, wedle wyboru zamawiającego, może zostać zlecona dostawa wszystkich, niektórych lub jednego asortymentu wskazanego i wycenionego przez wykonawcę w tabeli formularza asortymentowo – cenowego stanowiącego część oferty. Zamawiający może skorzystać z prawa Opcji wielokrotnie i w dowolnym dniu przed upływem terminu wykonania zamówienia określonym w Rozdziale II pkt 4 SWZ lub w okresie obowiązywania umowy wskutek skorzystania z Opcji. Zamawiający złoży Wykonawcy pisemną informację o skorzystaniu z prawa Opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostawa objętych przedmiotem Opcji, a wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawa będąca przedmiotem Opcji może zostać zlecona w ilości stanowiącej równowartość do 50 % wartości przed-miotu zamówienia. Podstawą określenia wartości dostawy zleconej w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe zawarte w formularzu asortymentowo – cenowym stanowiącym załącznik nr 1.8 do SWZ
Los: LOT-0009
Titel: zadanie nr 9 – dostawa jaj
Beschreibung: 1)Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów i artykułów spożywczych dla SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowego MSWiA w Kołobrzegu w ilościach i asortymencie określonym w formularzu asortymentowo – cenowym stanowiącym załącznik nr 1.9 do SWZ. 2)Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ oraz w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym formularz asortymentowo – cenowy będący załącznikiem nr 1.9 do SWZ. 3) Oferta złożona na dane zadanie musi obejmować cały zakres przedmiotu zamówienia przewidziany w SWZ dla tego zadania.
Interne Kennung: część nr 9
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony zlecić wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy („Opcja”) zamówienia. Przedmiotem Opcji będzie usługa tożsama z opisaną w SWZ i wyceniona przez wykonawcę w formularzu asortymentowo – cenowym stanowiącym załącznik nr 1.9 do SWZ. W ramach Opcji, wedle wyboru zamawiającego, może zostać zlecona dostawa wszystkich, niektórych lub jednego asortymentu wskazanego i wycenionego przez wykonawcę w tabeli formularza asortymentowo – cenowego stanowiącego część oferty. Zamawiający może skorzystać z prawa Opcji wielokrotnie i w dowolnym dniu przed upływem terminu wykonania zamówienia określonym w Rozdziale II pkt 4 SWZ lub w okresie obowiązywania umowy wskutek skorzystania z Opcji. Zamawiający złoży Wykonawcy pisemną informację o skorzystaniu z prawa Opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostawa objętych przedmiotem Opcji, a wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawa będąca przedmiotem Opcji może zostać zlecona w ilości stanowiącej równowartość do 50 % wartości przed-miotu zamówienia. Podstawą określenia wartości dostawy zleconej w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe zawarte w formularzu asortymentowo – cenowym stanowiącym załącznik nr 1.9 do SWZ